Mam problem z wirusem AdFly


(MamPytanie) #1

Właśnie się dowiedziałem że prawdopodobnie złapałem wirusa AdFly. Otwierają mi się różne strony itd. Stało się to gdy wszedłem na stronę http://adf.ly/DJk8 ,znalazłem poradnik jak go usunąć po angielsku ale nie znam wystarczająco dobrze go aby to zrobić. http://www.exterminate-it.com/malpedia/ ... fly#howreg Pomoże ktoś.Ostatnio przez tego wirusa musiałem formata robić . Proszę o pomoc!

gdy otworzyłem plik Serial.Quick_Time_7.6.9.45303.exe zniknął http://www.exterminatelab.com/remove-adfly-virus tu pisze ze tak objawia się ten wirus pomoże mi ktoś go usunąć?


#2

MamPytanie , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Tomj) #3

zobacz tym ,wg. mnie to adware może się mylę

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte ... 13117.html

pozdrawiam :slight_smile:


(MamPytanie) #4

Przeskanowałem kompa programem exterminate it i znalazło mi 3 trojany ---windows\tasks{.... 2x adware w rejestrze i jakieś tracking cookie ale nie wiem jak to usunąć.Musiałbym kupić pełną wersje tego programu.Spróbuje tym co mi podałeś.


(Marek Krakus) #5

Przeskanuj kompa tym skanerem http://www.dobreprogramy.pl/DrWEB-CureI ... 12976.html

Ps.

Byłem na tym HF-wnioski masz zainstalowany antywirus?Jeśli tak to ustaw mu w skanowaniu archiwa,heurystykę.I skanuj paczki rar przed otwarciem


(Tomj) #6

jeśli to adware ten program co podałem da radę :slight_smile:


(MamPytanie) #7

Ok przeskanuje tym i tym jak coś to jeszcze jutro napisze :wink: Dzięki za pomoc

-- Dodane 20.01.2011 (Cz) 19:37 --

Dzięki wam pomogło.