Mam problem z włączeniem kompa. POMOCY!

(E Ewian) #1

Podejrzewam że jest na nim wirus.Jak go włancza to zaczyna odliczanie od 30 naciskałem juz tryb awaryjny i wciąż to samo.Co musze z nim zrobic

(Sebastian188) #2

mój kolega ma to samo to jest spalnony albo uszkodzony dysk twardy mówie ci

(E Ewian) #3

Nie jest spalony nie wyskakuje ni nic takiego raz mi sie załączył ale ruszyłem myszką i zaczol od nowa liczyć :frowning:

(Lasinski Jacek) #4

Przemek15 , myślę że wirus, kiedy zacznie odliczać cofnij zegar systemowy i zobacz czy odliczanie będzie się cofać.

(E Ewian) #5

Ja niewiem jak to sie robi nie jestem z zawodu informatykiem :smiley:

(Lasinski Jacek) #6

Przemek15 , w zasobniku systemowym masz zegarek, wejdz w jego właściwości, a następnie cofnij i zobacz co sie dzieje.

(Szymoo) #7

Poczytaj TU

też uważam ze to wirus.

(Maxpl17) #8

A ja bym radził pobrać program ETRemover dać go do autostartu w 30 sec. Potem w trybie awaryjnym wyłącz możliwie najwiecej procesów. Odlicz od tego svchost. i zacznij skanowanie EtRemoverem. On jest szybki.

(E Ewian) #9

chlopaki pomo PROSZe bo zwarjuje :shock:

Złączono Posta : 24.03.2007 (Sob) 19:20

HHHHHHHHHHHHHHHaaaaaaaaaallllllllllloooooo jak sformatowac dysk twardy :frowning:

(Edlib) #10

normalnie, wejdż jak do instalacji, i instalator przeprowadzi cię przez proces formatowania(jeśli to xp)

(E Ewian) #11

Siema Fajny dzionek co tylko nie dla mnie WIECIE MOZE GDZIE JEST DOS

:roll:

(Ferdek31) #12

Spróbuj skorzystać z konsoli odzyskiwania, odpal system z dysku instalacyjnego, po pojawieniu się niebieskiego ekranu instalacji wciśnij R, zaloguj się do systemu i wpisz fixboot C: / jeśli masz system na C /. Następnie zapisz nowy sektor rozruchowy i zrestartuj komputer.