Mam Problem z wyborem myszki do kompa

(Slawcio99) #1

Heja! !!

LOGITECH MEDIAPLAY CORDLESS MOUSE (czerwono-czarna)

czy

LOGITECH MX610 CORDLESS LASER MOUSE

Prosze piszcie która lepsza bo sam nie wiem co wybrac .Wiem że moze jedna jest lepsza od drugie ale jedna znowu fajniej wygląda więc po prostu rozmyslam i nadal nie ma odpowiedzi która kupic.Jak chcecie to możecie uzasadnić swoja odpowiedz. Jak ktos ma która z tych myszek to powiedzcie na jaka odległosc maja łącznosc z kompem (pisze w róznych stroniach na jaką odległosc działa).Może cie zrobic eksperyment naprzyklad oddalac sie co kilka kroków i zobaczycie na jak odległosc (kroki zwykłe nie jakies duże)i napiszcie.Nie podawajcie odległosci takie jakie pisze w stronach intenetowych bo i tak wiem jakie sa. Wielkie dzieki za jakiekolwiek rady.BĘDE WAM BARDZO WDZIĘCZNY

:smiley:

(Tadeusz_Kościuszko) #2

Zdecydowanie polecam model MX610. To naprawdę zajefajna myszka sam taką posiadam, i jest nie zawodna. Niestety jej cena nie jest jej zaletą- 210 złotych to dużo.

(Slawcio99) #3

Wiem że cena troche duża ale jednak musze kupic dobrą myche a wiec 200 zł to jeszcze nie az taka cena. Dzięki za rade i mam nadzieje że znajdzie sie wiecej odpowiedzi! !!