Mam problem z wybraniem słuchawek.POMOCY!


(Matiz666) #1

Witam, :wink: :slight_smile:

Mam problem z wybraniem słuchawek :frowning: . Chce sobie kupić słuchawki na allegro i mam na oku dwie aukcje oto one :slight_smile: :

http://allegro.pl/item465304694_nie_pod ... ml#gallery

http://allegro.pl/item461661120_sluchaw ... _puck.html

Które z nich mi radzicie, bo ja się za bardzo nie znam;] :stuck_out_tongue:


(Phobos64) #2

W tej cenie proponuje przejechać się do jakiegoś marketu i kupić podobne Phillipsy ;]


(Matiz666) #3

Wolał bym na allegro bo nie mieszkam blisko jakiegoś supermarketu! Więc ktore lepsze wedlug was ?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:


(dark__jedi) #4

Teoretycznie lepsze pasmo przenoszenia dźwięku mają Tracery, choć jakość przypuszczalnie ta sama. Kopułka słuchawki też jakby lepsza w Tracerze, ponieważ otulina wygłuszająca nie wchodzi na ucho.


(Matiz666) #5

Dobra to sobie raczej te tracer zamówie. Ale prosze jeszcze o pomoc kogo innego!!


(klopas) #6

co byś nie wybrał i tak będą do kitu... za 20zł to se możesz kupić sam mikrofon :stuck_out_tongue:


(Krzysieek88) #7

W tej cenie czego byś nie wziął, w dzwięku różnicy nie odczujesz. Ewentualnie jedne mogą Ci lepiej "leżeć", drugie gorzej.

Tracer to szrot i każdy dobrze o tym wie (przynajmniej powinien). Te drugie to w ogóle noname do kwadratu.

Bierz po prostu te, które Ci się bardziej podobają i tyle.

Za 20zł mikrofon byłby takiej samej jakości jak te słuchawki :stuck_out_tongue:


(Marcin Kieszek) #8

Od siebie dodam, że pomiedzy słuchawkami za 20 i za 50 złotych nie ma rożnicy w jakości dźwięku. Większosć modeli będzie miała taki sam mały okragły mikrofon do kupienia w hurtowni http://www.katalog.micros.com.pl/katalo ... e,Akustyka

Wracając do tematu, mam słuchawki identyczne jak tracery z linka, ale z logiem "firmy" Apollo. Kupiłem w markecie za jakies 20 zł tuż obok pieczywa :stuck_out_tongue: na skype nikt się nie żali, że źle mnie slyszy nawet jak gadamy w kilka osób. Pokrycie maja przyjemne dla głowy i nie męczą. w tej cenie musisz się liczyć, że jakosć wykonania będzie kiepska, tak też jest i tutaj. Nauszniki latają na plastikowym osadzeniu, na pewno łatwo to złamać ja jednak obchodzę się z nimi delikatnie i rok już mi służą.

Czyli, jak możesz wydac wiecej pieniedzy to zrób to dla własnej wygody. Jeśli możesz zdzierzyć złe spasowanie sprzetu to śmialo kupuj, na pewno sobie pogadasz

P.S. Wszystko i tak jest robione w chinach :smiley:


(Matiz666) #9

Dobrze to ja się na razie wstrzymam od kupna, chyba ,że podacie mi jakąś interesującą oferte z słuchawkami. Za wszystko z góry dziękuje :slight_smile: :smiley: =D> :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:


(klopas) #10

celuj w firmy Koss, Sennheiser, Technics no i ew. Creative :wink: