Mam problem z XP profesional

(R5367) #1

tylko podczas sciagania komputer sam sie wylacza i wlacza nie ma zadnego wirusa prosze o pomoc

(Lewy) #2

skoro komputer sam sie wylacza to na pewno jest robak... sproboj przeskanowac komputer avastem http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=30&id=533&g=8

(Jr14) #3

To jest na bank Worm Blaster. Jak nie uda się tym Avastem to ściągnij sobie łatke na ten robak: http://www.komputerswiat.pl

(fiesta) #4

Ściągnięcie i zainstalowanie samej łaty nie usunie blastera z systemu! !!

(Jr14) #5

Wy to chyba ślepi wszyscy jesteście, na głównej stronie o lewo jest wszystko o tym podane.

(fiesta) #6

Nikt nie jest ślepy. Ty napisałeś tylko o zainstalowaniu łaty, a o pozostałej procedurze nie wspomniałeś ani słowa. Poza tym wygodniejsze dla stosującego Twoją poradę było by podanie bezpośredniego linka do wyżej wymienionego opisu. Pozdrawiam :):):):slight_smile:

(inż. Piniol) #7

A ja mam wrazenie ze to nie blaster, bo wkoncu komp mu sie resetuje tylko podczas sciagania plikow :roll: a czym sciagasz jesli mozna spytac?

(Szakal20021) #8

zgadzam się z Piniolem miałem podobny problem tylko że mnie komp się wyłączał kiedy chciał. Powiedz czy przed restartem kompa pojawia ci sie ekran z komunikatem Usłga RPC cos tam cos tam i żeby zapisac dane bo za minute komp sie wyłaczy ?? :smiley:

(R5367) #9

dzieki za porady wszystkie przetestowane i nic dalej komp sie wylacza,czarna magia

(R5367) #10

moze ktos poda jeszcze jakis sposob bede bardzo wdzieczny za rade narazie powrócilem do punktu wyjscia,najdziwniejsze jest to ze tylko wylacza sie podczas sciagania plikow o co tu wlasciwie chodzi,moze trzeba zainstalowac win 98?

(inż. Piniol) #11

a czym sciagasz ?? bo moze to wina programu z ktorego korzystasz :roll:

(R5367) #12

korzystam z emule

(inż. Piniol) #13

ogolnie rzecz biorac, nie tylko Ty masz problemy z osiolkiem pod XP i nie wiadomo dokladnie dlaczego sie tak dzieje :slight_smile:

(R5367) #14

serdecznie dziekuje problem rozwiazany: KONFLIKT SPRZETU modem nie dostosowany do kompa.ZAMYKAM TEMAT dziekuje