Mam problem z zawieszaniem sie systemu

Witam do niedawna miałem problem z dyskiem Sagate 500gb Baracuda (bardzo częste blue screeny) wymieniłem kila dni temu na dysk WD 1TB zrobiłem formata zainstalowałem wszystko co potrzeba stery itp programiki typu gg i jakąś gierkę na sprawdzenie no i tu zaczynają eis problemy gg nie działa tz przy probie włączenia wyskakuje błąd "nie można uruchomić aplikacji ponieważ jej konfiguracja jest nie właściwa ,z gra jest podobnie (przygodówka Grey Matter) wyskakuje błąd config .exe aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0x0000135) wiec o co może chodzić ? no i dodam ze już trzy razy bez żadnej przyczyny zawiesił mi się komputer nie było blue scrennów tylko wszystko stanęło w miejscu muzyka w winiampie przestała grac itp kursorem moglem ruszać czy wina leży po stronie dysku /? czy może mam coś z ramem lub na płycie głównej albo karta grafiki ,płyta główna gigabyte s serier AMD socket AM2 ramu mam 2giga karta geforce 8600Gt 256ramu dodam ze blady te pojawiają się te same gdy miałem zainstalowanego sp2 i sp3 +najnowsze stery do Net Fremwork itd itp inna gra działa podam przykład najnowszy need for speed :frowning:

marianek88 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Zainstaluj ponownie .NET Framework i ścianij do niego wszystkie poprawki od MS. Jeśli okaże się, że to nie pomogło, to poszukaj kogoś, kto by Ci na chwile użyczył pamięci RAM.

W moim przypadku gdy pamięć RAM gryzła się z płytą, to sypało błędami CRC, aplikacje działały mało stabilnie, a system od czasu do czasu świecił na niebiesko.

NET FREMWORK 2.0 POMOGL CZYLI STARSZA WERSJA GIERKA DZIALA ALE PROBLEM NADAL Z GG