Mam problem

gdy wyłanczam skoki narciarskie 2005 resteuje mi eis komp, nie wiem czemu, czy to może być jakiś wirus??skanowałem dysk on-line i nic nie znalazł.??pomocy

sprzet ??

Napewno twój komp spełnia wymagania sprzętowe?? Zainstaluj nowe stery do karty graficznej, dla pewnośvi daj log z HijackThis :slight_smile:

a tylko na tej grze czy na innych też ?

Ja tak mialem przy jednej z gierek, zawsze sie na niej restartowal. Przyczyną był za słaby zasilacz. Po wymienie problem znikł.

mam atholna64 2800+, 512ddr, geforce fx5700 128mb, i sterownik do karty gr to 66.93.tak sie robi tylko na tej grze a jeśli chodzi i zasilacz to te ż mam dobry bo kompa kupywałem ok.1 miesiąc temu i gostek w sklepie wymienił tem co miałem na bardzo bobry(tak powiedział.)

dla pewnośvi daj log z HijackThis -o co z tym chodzi i jak mam to zrobić??

Już tyle o tym było,ze chyba zaraz zwróce obiad :roll: :?

Ściąąąągaaasz to: HiJAckThis ,ooootwierasz gooo,wybierasz pierwszą pozycje,a po przeskanowaniu

wybierasz miejsce gdzie zostanie zapisany log i wklejasz jego zawartość na forum.

Ja się chyba poświęcę i w podpisie umieszcze skrócony opis instalacji i użytkowania Hijackthis… Tyle że nie znam się na logach na tyle żeby je komuś fachwo sprawdzać wiec rzadko biore udział w tematach o tym. Ale sam pomysł chyba niezły, co myslicie? może tak ktoś z ekspertów od logów podchwyci ?? :wink: