Mam problem


(Barciutysz123) #1

Po zainstalowaniu pacz Vsta Inspirat 2 na winodwsie 7, zmienieł mi sie pasek na szary, nie odwracalnie. Śięgnłem po rade na tym Forum.. Usłyszałem taką Uruchom w trybie awaryjnum- zresetuj komputer po tym , gdy zniknie pierwszy ekran, który się pojawi naciśni F7. Następnie uruchomić w trybie awaryjnym...

Po uruchomieniu trybu, nacisnij start > w pole wyszukiwania wpisz '' przywrucenie systemu> wybierz przywrucenie z listy i przywróć do daty przed instalacją tej paczki. I tu zaczyna się górka... Ostatnia datę którą mogę przywrócic jest to 20.04.10 a pacz sciągnąłem 1 kwietnia... Co mam zrobić prosze o pomoc


(scripter1) #2

Przecież to ma zmieniać wygląd Win XP upodabniając go do visty....

Zainstalowanie go na Win 7 to loteria i nie wiadomo co może to namieszać (pomijając już fakt że zawsze instalowanie takich nakładek może dać nieprzewidziane skutki).

Być może będziesz musiał zainstalować windowsa od nowa lub zrobić instalację nakładkową (o ile masz pełnego win a nie oem bo one nie mają takiej możliwości).


(boczi) #3

barciu , proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem używając opcji EDYTUJ


(Semtex) #4

Odinstaluj tę nakładkę w trybie awaryjnym, najlepiej użyj do tego celu Revo Uninstaller w trybie zaawansowanym, potem zastosuj się do tej porady:

BTW. Przed całą zabawą z deinstalacją zrób sobie nowy punkt przywracania :wink: