Mam problemy z gg ;(;(;(

:frowning: Pomocy… dziś rano znikło mi gg… nie mam też listy kontaktów… :frowning: nic nie pomogło ponowne zainstalowanie gg… pozostał mi tylko tlen… ale gg ‘wcięło’… ;( co mam robić ??? poradźcie :slight_smile: please… :frowning:

Pozdrawiam ;(

hmm gdyby znikla tylko lista a byla wczesniej zapisana na serwerze wystarczy opcja importuj z serwera gg ale jesli gg wcielo to albo nie widac skrutu,i folderu w oknie programy a sam folder gg jest w miejscu gdzie byl instalowany albo masz cos nie tak z kompem wirus moze cos.sprubuj zainstalowac najnowsza wersje jesli to nie pomoze to skontaktuj sie z dzialem technicznym gadu gadu

moze jest gadu gadu tylko sie nie wyswietla na pasku poszukaj :wink: a jak ci nie chce sie zainstalowac to pewnie wystapił ci wczesniej na gg blad mozesz zformatowac komputer wtedy ci napewno wejdzie :stuck_out_tongue: :mrgreen:

dzięki za pomoc, ale… już pisałam do działu technicznego i to graniczy z cudem, by się odezwali… ;( ale już raz się to stało ok. roku temu i nie wiem, jak zrobił to człowiek, który akurat wiedział, co jest… teraz… zostałam z tym sama… ale to powinna być synchronizacja gg z tlenem, bo tlen jest,a gg ‘szlag trafił’ i nie wiem, czemu :o

Wczoraj wieczorem miałam problem z zamknięciem gg… podawało jakiś błąd, ale ja to zignorowałam… w końcu zamknęło się… a dziś… suprise ;( ale od rana tlen ‘prosił’ o instalację najnowaszej wersji - zrobiłam to, ale i tak nie odzyskałam gg… o rany… ::(:(:(:(:(:frowning:

Złączono Posty : 31.01.2007 (Sro) 15:55

formatowanie ani resetowanie kmpa nic nie dało… ;(

Złączono Posty : 31.01.2007 (Sro) 16:06

mam… :slight_smile: dzięki… być może coś w tlenie kombinowali? nie wiem, czy nie zniknie znów… ale … mam listę kontaktów, ale nie łączy mi gg… nie ma stanów opisowych ani połączenia z serwerem… co jest? :(:(:(:(:frowning:

Złączono Posty : 31.01.2007 (Sro) 16:25

teraz jest lista, ale nie ma połączenia, co to za ‘świństwo’??? Czy ktoś może mi pomóc??? !!

Dzięki admin… :slight_smile: wiesz, że wiem, że czytanie i szukanie nie boli? :):):slight_smile: wyobraź sobie, że czytam i szukam od rana, zaś zawodowe - całe dnie i niemalże noce… jedynie… cóż, nie jestem taka ‘lotna’ w sprawach komputerowych, więc nie dziw się, że tak wychodzi… ale, ale… nie wiem, jak zmienić temat… :o

Sorry, za moje nieobeznanie w tej kwestii, ale w przeciwnym razie, nie byłoby mnie tutaj z wielka prośbą o pomoc… ale, ale… mam kompa od kilku lat i wyobraź sobie, że sama jakoś sobie radzę ze wszystkim… tylko to gg mnie osłabia… :frowning:

Mimo to, dzięki za ‘miłe’ słowo ;(

Złączono Posty : 31.01.2007 (Sro) 16:46

sorry, JNJN… i nie admin, a MODERATOR… z tego ‘zakołowania’ pomyliłam Cię z adminem ;(

Złączono Posty : 31.01.2007 (Sro) 16:50

:mrgreen: Mam nadzieję JNJN, że ten temat Ci odpowiada??? Jestem na forum po raz pierwszy, więc… stąd te kłopoty :lol: