Mam problemy z gg ;(;(;(


(Malgorzatakrawczyk) #1

:frowning: Pomocy... dziś rano znikło mi gg... nie mam też listy kontaktów... :frowning: nic nie pomogło ponowne zainstalowanie gg... pozostał mi tylko tlen... ale gg 'wcięło'... ;( co mam robić ??? poradźcie :slight_smile: please... :frowning:

Pozdrawiam ;(


(Scorpion1948) #2

hmm gdyby znikla tylko lista a byla wczesniej zapisana na serwerze wystarczy opcja importuj z serwera gg ale jesli gg wcielo to albo nie widac skrutu,i folderu w oknie programy a sam folder gg jest w miejscu gdzie byl instalowany albo masz cos nie tak z kompem wirus moze cos.sprubuj zainstalowac najnowsza wersje jesli to nie pomoze to skontaktuj sie z dzialem technicznym gadu gadu


(Funclub) #3

moze jest gadu gadu tylko sie nie wyswietla na pasku poszukaj :wink: a jak ci nie chce sie zainstalowac to pewnie wystapił ci wczesniej na gg blad mozesz zformatowac komputer wtedy ci napewno wejdzie :stuck_out_tongue: :mrgreen:


(Malgorzatakrawczyk) #4

dzięki za pomoc, ale... już pisałam do działu technicznego i to graniczy z cudem, by się odezwali... ;( ale już raz się to stało ok. roku temu i nie wiem, jak zrobił to człowiek, który akurat wiedział, co jest... teraz... zostałam z tym sama... ale to powinna być synchronizacja gg z tlenem, bo tlen jest,a gg 'szlag trafił' i nie wiem, czemu :o

Wczoraj wieczorem miałam problem z zamknięciem gg... podawało jakiś błąd, ale ja to zignorowałam... w końcu zamknęło się... a dziś... suprise ;( ale od rana tlen 'prosił' o instalację najnowaszej wersji - zrobiłam to, ale i tak nie odzyskałam gg... o rany... ::(:(:(:(:(:frowning:

Złączono Posty : 31.01.2007 (Sro) 15:55

formatowanie ani resetowanie kmpa nic nie dało... ;(

Złączono Posty : 31.01.2007 (Sro) 16:06

mam... :slight_smile: dzięki... być może coś w tlenie kombinowali? nie wiem, czy nie zniknie znów... ale ... mam listę kontaktów, ale nie łączy mi gg... nie ma stanów opisowych ani połączenia z serwerem... co jest? :(:(:(:(:frowning:

Złączono Posty : 31.01.2007 (Sro) 16:25

teraz jest lista, ale nie ma połączenia, co to za 'świństwo'??????????????? Czy ktoś może mi pomóc???? !!


(JNJN) #5


(Malgorzatakrawczyk) #6

Dzięki admin... :slight_smile: wiesz, że wiem, że czytanie i szukanie nie boli? :):):slight_smile: wyobraź sobie, że czytam i szukam od rana, zaś zawodowe - całe dnie i niemalże noce... jedynie... cóż, nie jestem taka 'lotna' w sprawach komputerowych, więc nie dziw się, że tak wychodzi... ale, ale... nie wiem, jak zmienić temat... :o

Sorry, za moje nieobeznanie w tej kwestii, ale w przeciwnym razie, nie byłoby mnie tutaj z wielka prośbą o pomoc... ale, ale... mam kompa od kilku lat i wyobraź sobie, że sama jakoś sobie radzę ze wszystkim... tylko to gg mnie osłabia... :frowning:

Mimo to, dzięki za 'miłe' słowo ;(

Złączono Posty : 31.01.2007 (Sro) 16:46

sorry, JNJN... i nie admin, a MODERATOR... z tego 'zakołowania' pomyliłam Cię z adminem ;(

Złączono Posty : 31.01.2007 (Sro) 16:50

:mrgreen: Mam nadzieję JNJN, że ten temat Ci odpowiada??? Jestem na forum po raz pierwszy, więc... stąd te kłopoty :lol: