Mam pytanie co do tatuaży na okres czasu?

Witam :smiley: Mam pytanie otwórz z tego co ja słyszałem jest kilka rodzaji tatuazy. Jakie sa to rodzaje? Bo słyszałem ze sa tatuaże takie ze robi sie je i wytrzymuja np 2 tygodnie. I tu pojawia sie moja pytanie czy jest cos takiego ze mozna sobie zrobic tatuaz ale nie na zawsze i po jakims czasie zmyc sobie taki tatuaz? Prosze o wymienienie rodzaji takich tatuazy i ile cos takiego moze kosztowac? Czekam na wasze sugestie. :smiley:

Z gumy do żucia :mrgreen:

ps.

dodawane są niekiedy takie naklejki…

Jak tatuaż, to tylko na stałe. Tylko jedna uwaga - to wciąga. Zrobisz jeden, będziesz chciał kolejny. Wiem coś o tym :slight_smile:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Tatua%C5%BC

O rodzajach i okresach jest trochę opisane na końcu artykułu.

A co wygladasz jak Michael Scofield ?

pinio150 nigdy nie robiłeś bobie tatuaż 'a z henny ??

Ja zrobiłem rodzicom niespodziankę i po powrocie z kolonii pokazałem im na plecach dość dużego smoka … Mama mało na zawał nie umarła :lol:

Ja chciałbym sobie zrobić ten tatuaż z HENNY, tak na wakacje, zeby na rok szkolny nie było znaków jakichkolwiek ze miałem tatuaż. Bym chciał sobie reke wytatuowac od nadgarstka do łokcia. Cos fajnego na TOP-ie :mrgreen:

okres jest określeniem czasu więc nie pisze się “okres czasu”

buhaha - wskoczysz do jeziora i już niektóre elementy wypłowieją. Takie są właśnie tatuaże z henny. Robiłem kiedyś za młodego i nie polecam ale są chyba jakieś lepsze na kilka miechów :roll:

hmm widzę że Wam zależy żeby się laska pokazać - ja postawiłem na Aerobiczną szóstkę weidera :slight_smile: zdrowo daje w kość a i tak zaczynam zbyt późno.

-t186677.html’>http://www.sfd.pl/Efekty_po_Aerobicznej … 86677.html

Tutaj macie efekty.

ps. ten link nie daje się prawidłowo podpiąć więc jak ktoś będzie kopiowal adres to zamiast wykrzyknika z forum wstawia się słowo wykrzyknik:) mam nadzieję że to brzmi zrozumiale :slight_smile: powinno być foty(3 wykrzykniki)-t1 itd.

zrob se te z gum do zucia ;] pokemony r000x ;]