Mam pytanie zwiazane z odtwarzaczem dvd z divx

czy jezeli posiadam taki odtwarzacz to muszę przekonwersowac plik avi na dvd czy wystarczy nagrac normalnie film z napisami na płyte dvd

Wystarczy nagrać film z napisami na płytę, które się znajdą w jednym katalogu :slight_smile:

naprawde bo ja zawsze robiłam konwersje jakims tam peogramem, wszystko było dobrze tylko ze to sie az 3 godz robiło,

ale na serio tak mozna, to na taka płyte dvd zmieszcza mi sie 2 albo nawet 3 filmy

Możesz nagrać tylko 1 film, chyba, że Twój odtwarzacz DVD ma opcję wyboru napisów dla danego filmu, inaczej sam wybierze napisy (pierwszy plik tekstowy według alfabetu)

Najlepiej nagrać jako CD-R też odczyta :slight_smile: Możesz nagrać 2 lub 3 filmy, ale czy twój odtwarzacz ma opcje wyboru napisów?? Mój ma :stuck_out_tongue: Więc mogę tak :stuck_out_tongue:

ostatnio kumpel przyniosł mi film i sama mosiałam wczytac napisy do filmu

Mój też ma (jak jest więcej plików tekstowych to się pyta, którego użyć), ale niektóre starsze nie mają.

Filmy mają zazwyczaj po 1.5 GIGA (2 płytki) więc pewnie dlatego chce nagrać na DVD.

Złączono Posta : 28.07.2005 (Czw) 13:08

Na tym odwarzaczu? Tzn jak? Włożyłaś płytkę i się zapytał gdzie są napisy? Jak tak, to śmiało nagrywaj ile filmów chcesz na tą płytę DVD.

nie jak włorzyłam płyte to były chyba zdwa foldery, otworzyłam pierwszy i najpierw wczytałam napisy a potem film

Aaa… to nagrywaj, nie powinno być problemu.

dzinx za odpowiedzi wiec teraz juz nie bede tracic tyle czasu na ta konwersje

Przeważnie dzisiajesze DVD z DivX mają taką funkcję, niektóre się pytają, niektóre same już wczytują :stuck_out_tongue:

Twoje DVD, najprawdopodobniej nie odczyta napisów tekstowych. Musisz je przekonwertować w programie SubtitleTool do formatu .srt , a potem dopiero wypalić z nimi płytkę.

Nie wiadomo, zależy jaki model odtwarzacza.

Dla pewności podaj nam go tu.

Powinien czytać txt.

To jest DVD z DivX zupełnie co innego, owszem czyta dyski DVD, ale też czyta zwykłe CD-R z napisami, które są w tym samym folderze co film.

nie powiedziane to zależy od możliwości DVD teraz coraz więcej odtwarzaczy dvd z divx-em odczytuje różne formaty napisów nawet te zapisane w formie notatnika

Ty mi nie musisz tłumaczyć co to jest DVD z możliwością odtrwarzanai filmów w formacie DivX :?

Ja całkiem niedawno kupowałem sobie takie DVD i może ono odtwarzać jedynie napisy srt, także wolałem uprzedzić koleżankę przed zmarnowaniem nośnika CD.

ziutka_a podaj nam model jak mówią koledzy, a my sprawdzimy. Chyba, że chce Ci się poszukać tego w papierach od DVD.

RATUJCIE :cry:

Przerobiłem plik napisów na srt i mój odtwarzacz nadal nie widzi pliku z napisami.Jak mam wrzucić plik z napisami na plik filmowy aby mój odtwarzacz DVD z Divixem czytał napisy? :frowning: