Mam pytanko :):)

Siemka.

Czy jak kupię grafikę radka hd4850 512mb asusa to będzie dobrze działać na płycie głównej asus p5l 1394, czy będzie wykorzystana do końca radeon czy będzie ją blokować bo płyta ma pci-e 16 a grafika ma pci-e 16 2.0, i jeszcze jedno co daje to 2.0 wyczytałem że x16 ma 8kb/s a 2.0 ma x16 x2 czyli 16kb/s cos takiego nie wiem czy dobrze zrozumiałem :wink: :wink: to czyli 2.0 jest szybsze to grafika nie będzie na max chodzić, będzie jakąś różnica bez 2.0, a jak bym miał płytę z 2.0.

Pozdrawiam

rafal_033 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Wszystko będzie w porządku. Złącza są kompatybilne.

''obecnie PCIX 2.0 nie ma zadnej róznicy w stosunku do wersji pierwszej… może z czasem… to tak jak z AGP x4 i później AGPx8 róznica była moze 2 procent… odnosnie wydajnosci to nie płyta lecz procesor ewentualnie spowolni kartę… przydał by się jakiś taki ok 3 Ghz minimum…mowa o OC oczywiscie… :wink: