Mam strzaszny probelm z drukarką!

otóż kupilem dzisiaj sobie tusz do dukarki Epson C42SX bo mi sie skonczyl ale skonczyl mi sie tez kolorowy (ale kolorowego nie kupywalem kuopilem tylko czarny) I nie wiem czemu nie chce mi drukowac napisane jest tylko ze brak tuszu kol. nie wiem jest tak mozliwosc ze trzeba miec oba tusze zeby drukraka chodzila?? moze ktos ma ten typ drukarki i mi cos poradzi ahaa moj numer gg jak by cos to piszcie 6240829

Wydaje mi się, że trzeba mieć 2 tusze, jeśli jest to drukarka kolorowa.

Załóż nowy czarny i ten stary [pusty] po kolorze. Nie drukuj w kolorze. Powinno pomóc, bo oba pojemniki muszą być.Pozdrawiam.jomek 8)

Niestety nie pomaga jest w drukarce tusz czarny i kolorowy(pusty) ?Dalej nie drukuje . Acha pisze cos na czarno ale i tak nie drukuje

nie prawda :slight_smile: ja mam drukarke kolorowa tez z nia mam problem ale jak napelnialem tusz to wystarczy ze napelnisz czarny (tzw. czarnobialy) kolorowy nie potrzebny tylko wtedy bedzie wydruk na kolorowo jak np : zdjec raczej nie drukuj tylko jak cos piszesz chyba ze zdjecia zmienisz im wlasciwosci i dasz na czarnobialy wydruk… :slight_smile:

???Czy zerwana jest taśma ochronna z pojemnika? Jeżeli tak to spróbuj reinstalować drukarkę, a potem wejść w wyrównywanie pojemników .Pozdrawiam.jomek 8)

Może masz uszkodzony pojemnik z kolorowym. Ja tak kiedyś miałem że kolorowy był uszkodzony(bez widocznych oznak uszkodznia). Musisz kupić kolorowy. A może pojemnik nie jest dociśnięty :stuck_out_tongue:

Mam pytanie do desperado masz drukarke Epson C42SX Bo jak nie to sie kłóć ze ci dziala a mi nie

nie mam takiej drukarki ale raczej jest tak ze wystarczy sam czarnobialy tusz tylko wtedy zmieniasz kolor wydruku na czarnobialy i jest ok… nie wiem jak w twoim przypadku , ale u kumpli ktorych znam tez jest tak jak pisze :slight_smile: Moze akurat twoje potrzebuje 2 … kolorowego i czarnego 8)

przeczytalem dokladnie instrukcje i tam pisze tłustym drukiem W DRUKARCE MUSZA BYC DOSTEPNE OBA POJEMNIKI PELNE! !!

Drukarki nowszej generacji sprawdzają pozim tuszu w obydwóch pojemnikach jeżeli jeden z nich jest pusty nic nie wydrukujesz (tym bardziej że tak zaznaczono w instrukcji obsługi).

Witam

Zainteresował mnie temat przed zakupem nowej drukarki.

Po poszukiwaniach w necie okazało się że trzeba się nad tym mocno zastanowić.

Bowiem niektórzy producenci stosują metody uniemożliwiające uzupełnianie atramentów.

Timmy poczytaj np. tu:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic10781.html

warto na pewno poszukać jeszcze w innych miejscach