Mam taki problem z kompem

Witam mam taki problem ze jak gram obojetnie w jaka gre to komputer dziwnie sie zachowuje, a mianowicie zawiesza mi sie, poprostu jak by monitor wylaczyl sie bo jest czarny i ciegle tak samo.Nie wiem co mam robic

Pomozcie !!

Jaki Masz zasilacz (moc i marka) oraz resztę sprzętu? Masz jakieś blueescreeny?

procesor amd athlon 1.8

karta graficzna radeon 9600 pro 256 mb ram

pamiec ram 1gb

zasilacz nie wiem

A możesz rozkręcić obudowę i z boku zasilacza odczytać informacje z naklejki, wbrew pozorom jest to ważne.

Daj zrzut ekranu z programu everest ultimate: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +4.50.1330

(w nim komputer->czujnik).

nie rozumiem co mam zrobic w tym programie jak mozesz to wytlumacz mi

lukas111 , zainstaluj Everesta, wejdź w Komputer->Czujnik i daj zrzut z tego okna, tzn. jak już tam wejdziesz naciśnij Print Screen+Alt (o klawisze na klawiaturze chodzi). Otwórz jakiś program do obróbki grafiki, przykładowo Paint i wciśnij Ctrl+V. Zapisz plik, wrzuć go na imageshack, a tutaj daj miniaturkę. Myślę, że zrozumiesz :).

http://img395.imageshack.us/img395/7027/czujnikwi4.png

to ten zrzut

Nie wiele, sprawdź jeszcze w biosie. Tam wybierz opcję PC Health Status. Interesuje Nas napięcie +12V.

Pod windowsem, uruchom jakiś program obciążający procesor (Prime, SuperPi lub Orthos). W trakcie, gdy program będzie wykonywał obliczenia, daj nowy zrzut z everesta.

a komp się restartuje?

pewno zasilacz, daj nazwę tego zasilacza.

pożycz od znajomego inny zasilacz, markowy jakiś, dość mocny i sprawdź czy dalej się dzieje to samo :slight_smile:

lukas111 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Proszę również o dostosowanie swoich przyszłych wiadomości do tego ogłoszenia: viewtopic.php?f=3t=213590

Dośc leciwy ten sprzęt i ma prawo się zawieszać. Przeczyść wszystko z kurzu. Radiatorki wiatraki. Użyj do tego pędzla z końskiego włosia.