Mam virusa w komputerze

Witam Wszystkich na tym forum jestem po raz 1.

Proszę pomóżcie mam virusa w komputerze jak mogę go usunąć i jak bardzo może mi zaszkodzić.

Pozdrawiam Serdecznie

zainstaluj program antywirusowy :smiley:

Skąd wiesz, że masz wirusa? Antywirus go nie mógł usunąć? Najlepiej przeskanuj komputer tym http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html . Jeśli to nie pomoże przeczytaj te tematy i zapodaj logi do odpowiedniego działu. viewtopic.php?f=16&t=36654 oraz viewtopic.php?f=16&t=213350.

Dzięki za odpowiedzi

Skąd wiem, że mam : wyświetla mi się coś takiego virus down loader.agent (coś tam nie pamiętam)skanuje wszystkie obiekty.

Jestem kompletną laiczką jeśli chodzi o komputer i internet.

Pozdrawiam

czytaj dokładnie komunikat,gdzieś musisz mieć opcje przenieść do kwarantanny lub usuń, dobrze by bylo gdybyś napisała jakiego masz antywira

Wiesz ja nawet nie wiem co mam w komputerze a czego nie jeśli dobrze mi się wydaje to AVG ,Zone Alarm ?jednak nie mam pojęcia czy to to o co pytasz :frowning:

Program antyvirusowy

Firewall

hmm szczerze to i tak nie wiem o co chodzi.Jeśli byście mogli mi wytłumaczyć jak wołowi na granicy co mam dokładnie zrobić, żeby pozbyć się virusa, będę BARDZO WDZIĘCZNA. Mój kuzyn, który zawsze wszystko robił mi przy komputerze wyjechał i wróci najwcześniej za dwa tygodnie, a do tego czasu mam przeczucie, że może być bardzo niedobrze.(chociaż się na tym w ogóle nie znam).Jeszcze raz Was Bardzo Proszę, bo ja naprawdę jestem ciemna w tych sprawach.

Pozdrawiam Serdecznie i Dziękuję za odpowiedzi.

Spróbuj zrobić skanowanie on-line http://www.mks.com.pl/skaner/ i usunąć wirusy.

GINA:),

Daj log z Hijackthis i Combofix = temat przyklejony w tym dziale [link]

:o :o arekmalek PROSZĘ PISZ JAK DLA LAIKA, bo ten Wasz (profesjonalny język do mojej tępej główki nie dociera)

Weszłam w link podany przez basiam i weszłam w ten mks_vir (tam było napisane dobitnie i zaczęłam wykonywać to co napisali)Jednak zatrzymało się na Przeskanowane pliki 26981 Zainfekowane 0 Wyleczone 0 Skasowane 0 Pozostało zarażonych 0

nie ma nic czy zakończyło czy jak, tylko ewentualnie Przerwij. To już jest koniec czy się zawiesił? Bardzo Was proszę o wsazówki.

Pozdrawiam Serdecznie :slight_smile:

wejdź viewtopic.php?f=16&t=36654 i pobierz hijackthis, wklej loga