Mam Viste i masę problemów...Myślełem o xp? Może 7?

Mam Viste ale mnie denerwuje wiecznie problemy przy programach wiecznie coś nie działa bo jakiś program blokuje…

Mam takiego laptopa:

http://ecomm.euro.dell.com/dellstore…&details=false

Chciałem wsiąść na Xp… ale z tego co się orientuję będę miał problemy ze sterami… To może wybrać 7? Tylko nie wiem czy też nie będę miał problemów… Ktoś się orientuję?

Po pierwsze link nie działa, po drugie, jesli mam wyrazić swoją opinię na temat systemów operacyjnych firmy Mocrosoft to zgadzam się, że Vista to wielka pomyłka :? Wybór miedzy wersją Win 7, a XP to radziłbym poczekać na 7 :slight_smile: Dużo lepsza od visty, wiele błędów naprawionych, a co do XP to jest to najstabilniejszy system ale już ma swoje lata i zaniedługo przestanie być aktualizowany :frowning: , przechodzi powoli do lamusa, więc lepiej zainwestować w Win 7 bo warto, jesli nie jesteś przekonany to ściągnij sobie wersję RC tegoż systemu i legalnie go przetestuj :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam :slight_smile:

Przestanie być aktualizowany :o coś Ci się pomyliło, wsparcie się dla niego zakończyło (coś takiego).

Ale aktualizacje będą wydawane przez długi czas…

Co do wyboru OS-u zgadzam się z tobą przejdź na 7, a jeżeli nie grasz pomyśl nad jakimś linuxem np. Ubuntu :wink:

Nie, że przestały tylko przestaną! Jak miało miejsce z Win 98, jeszcze to troche potrwa ale trzeba myśleć przyszłościowo :slight_smile:

Nie pomyliło, w 2014 koniec wydawania łatek do niego:

tutaj art

Ja także czekałbym na Win7, na Vistę nie narzekam, mimo to 7 nawet RC jest lepsza od SP1 Home Premium ; )

On napisał, że zaniedługo przestanie być aktualizowany, a 5 lat to chyba coś…

Zależy, jak komu czas leci :stuck_out_tongue: może jemu akurat tak ^^

No dobbra użyłem troche nieodpowiedniego słowa do takiego przeciągu czasowego xD To nie inwestuj w XP bo za pare lat przestanie być aktualizowany, trzeba mysleć przyszłościowo xD. Lepiej? :stuck_out_tongue: Pozdro :smiley: