Mam Viste i masę problemów...Myślełem o xp? Może 7?

(Sonat) #1

Mam Viste ale mnie denerwuje wiecznie problemy przy programach wiecznie coś nie działa bo jakiś program blokuje...

Mam takiego laptopa:

http://ecomm.euro.dell.com/dellstore...&details=false

Chciałem wsiąść na Xp... ale z tego co się orientuję będę miał problemy ze sterami... To może wybrać 7? Tylko nie wiem czy też nie będę miał problemów... Ktoś się orientuję?

(tacyer) #2

Po pierwsze link nie działa, po drugie, jesli mam wyrazić swoją opinię na temat systemów operacyjnych firmy Mocrosoft to zgadzam się, że Vista to wielka pomyłka :? Wybór miedzy wersją Win 7, a XP to radziłbym poczekać na 7 :slight_smile: Dużo lepsza od visty, wiele błędów naprawionych, a co do XP to jest to najstabilniejszy system ale już ma swoje lata i zaniedługo przestanie być aktualizowany :frowning: , przechodzi powoli do lamusa, więc lepiej zainwestować w Win 7 bo warto, jesli nie jesteś przekonany to ściągnij sobie wersję RC tegoż systemu i legalnie go przetestuj :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam :slight_smile:

(Porchekarera) #3

Przestanie być aktualizowany :o coś Ci się pomyliło, wsparcie się dla niego zakończyło (coś takiego).

Ale aktualizacje będą wydawane przez długi czas...

Co do wyboru OS-u zgadzam się z tobą przejdź na 7, a jeżeli nie grasz pomyśl nad jakimś linuxem np. Ubuntu :wink:

(tacyer) #4

Nie, że przestały tylko przestaną! Jak miało miejsce z Win 98, jeszcze to troche potrwa ale trzeba myśleć przyszłościowo :slight_smile:

(Hitm3n) #5

Nie pomyliło, w 2014 koniec wydawania łatek do niego:

tutaj art

Ja także czekałbym na Win7, na Vistę nie narzekam, mimo to 7 nawet RC jest lepsza od SP1 Home Premium ; )

(Porchekarera) #6

On napisał, że zaniedługo przestanie być aktualizowany, a 5 lat to chyba coś...

(Hitm3n) #7

Zależy, jak komu czas leci :stuck_out_tongue: może jemu akurat tak ^^

(tacyer) #8

No dobbra użyłem troche nieodpowiedniego słowa do takiego przeciągu czasowego xD To nie inwestuj w XP bo za pare lat przestanie być aktualizowany, trzeba mysleć przyszłościowo xD. Lepiej? :stuck_out_tongue: Pozdro :smiley: