Manchester United

Darujcie sobie takie posty jak:

czy

Bo temat długo tu nie pobędzie

o tym to sobie pomażcie, nie wypuścimy go z Juve :smiley:

I dobrze.

Co sądzicie o wakacyjnych transferach?

Jak dla mnie to beznadzieja…

Mówie NIE o samych piłkarzach - Carricku i Kuszczaku ( bo ich transfer był CAŁKOWICE słuszny ), ale o ilości tych transakcji…

Straciliśmy RvN’a ( BARDZO duży błąd ), Keane odszedł, ale luka po nim jest widoczna do dziś, Rossi miał zastąpić RvN’a, ale wypożyczyli go do Newcastle…

Carrick i Kuszczak to za mało… Brak następcy RvN’a, klasowego defensywnego pomocnika, ba nawet dwóch graczy na tej pozycji!

Kto ma grac na defensywie pomocy jeżeli słusze, że Alan Smith wraca do ataku?!

Marnie… WSZYSCY sie bardzo wzmocnili… zobaczymy

Dix zgadzam się z tobą jeśli chodzi o kwestię Defensywnego pomocnika. Gill i Alex obiecywali, ze zakupią 2 klasowych zawoników na tą pozycje w letnim okienku. Niestety okazłao się, że zbyt dużo zawodnikó %7Boption%7D

Z tymy wypowiedziami na temat Mascherano Gilla to jest paranoja…

No jak NIE można chcieć takiego zawodnika?? !!

Troche się boje o ten sezon… chociaż początek na to nie wskazuje…

Każdy klub napewno chciałby takiego zawodnika, ale nie każdy klub akurat teraz potrzebuje właśnie jego…

A MANUTD RACZEJ go potrzebowało…

O to mi chodziło…

Potrzebowało, ale NIE MOGŁO GO KUPIĆ. West Ham kupiło Mascherano i Teveza dzięki firmie MSI, która planuje wykupić ten klub. Argentyńczycy kosztowali 1 milion funtów (!).

Fernando Torres zgodził się przedłużyć kontrakt z Atletico Madryt i pozostanie w stołecznym hiszpańskim klubie do 2009 roku.

Młody atakujący przyciągał do siebie rzeszę klubów, które były zachwycony jego postawą na Mistrzostwach Świata w barwach Hiszpanii.

22-letni napastnik jest najbardziej "łakomym kąskiem" klubu z Vicente Calderon, w którym od czterech kolejnych sezonów jest najlepszym strzelcem.

Podczas zgrupowania reprezentacji Hiszpanii w ramach eliminacji Euro 2008, Torres ujawnił, że przedłuży swój kontrakt o kolejne cztery lata.

"Pozostawały mi jeszcze dwa lata umowy. Po wszystkich letnich wydarzeniach, postanowiłem pozostać w drużynie, a klub zaproponował mi nowe warunki." - wyjaśniał Torres.

"Jestem zachwycony, ponieważ jestem członkiem silnego zespołu, w którym czuję się pewnie, i w którym mam wsparcie . Wszystko zostanie oficjalnie uzgodnione, kiedy wrócę."

Manchester United i Inter Mediolan byli najbardziej zainteresowani graczem tego lata i wielokrotnie padały informację o bliskiej finalizacji transferu Torresa przez jeden z klubów.

Ostatecznie, Atletico, które zajęło dopiero 10 lokatę w ostatnich rozgrywkach La Liga, nie oddało swojego najcenniejszego zawodnika, którego wartość oscyluje w okolicach 50 milionów euro, lecz wzmocniło poważnie zespół i zamierza powalczyć o upragniony awans do Ligi Mistrzów.

i pikuś;/

“Dwaj gracze brazylijskiego Corinthians zostali wypożyczeni na rok, z opcją wykupu każdego z nich za minimum 15 mln. euro.” cytat pochodzi z transfery.info

Nie pikuś, tylko Saha gra bardzo dobrze i strzela bramki. A Torres kosztowałby ze 40 milionów. Jest ryzyko, bo to Hiszpan, a Premiership nie leży graczom z południa.