Mandriva Extreme 2 - konfiguracja Net24 na linii Netii

Witam mam delikatny problem z konfiguracją modemu Sagem F@st 800 v4 w Systemie Mendriva Extrem 2 2008

mam internet w Neti i linię telefoniczną tak samo z tego co już od kilku dni goglowałem i się oczytałem to przeważnie każdy ma z tym jakiś problem ale mi chodzi konkretnie jak i so krok po kroku.

Bo ja robiłem tak : klikałem na modem , konfiguruj , login , hasło . I nic pojawił mi się tylko czerwony krzyżyk .

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc

Masz przecież pomoc techniczną.

No tak dzwoniłem nawet do Neti jak to skonfigurować na nr *88 i praktycznie nic się nie dowiedziałem szczególnego

po za tym żebym podał w połączeniu LOGIN i HASŁO to akurat ja wiedziałem wkleiłem login wkleiłem hasło , połącz i jak był znak zapytania na modemie to pokazał się krzyżyk . mi chodzi o to czy da się podłączyć Net24 na Lini Neti bo w konfiguratorze modemu jest tak : połącz z TP , połącz NETI , INNE ,tylko to połączenie neti o którym mowa jest na lini TP a ja mam na LINI Neti . I tu mam właśnie z tym problem .

Nie o to mi chodziło.

Razem z kupnem MDV Xtreme2 dostaje się pomoc techniczną przez rok.

Pomoc ze strony MDV oczywiście.

matiit mi spam Twój nie jest potrzebny a jak to napisałem na początku postu POMOC

Prosiłbym, żebyś grzeczniej traktował użytkowników którzy chcą Ci pomóc. Kolega wskazał Ci miejsce gdzie powinieneś zacząć szukać pomocy. Jeżeli masz płatną wersję Mandrivy, to znaczy że należy Ci się pomoc techniczna. Dlaczego z tego nie skorzystasz?

jaki spam? Człowieku matiit ci dobrze doradził :wink: Jakbyś zatelefonował do pomocy technicznej mdv w 5 minut byś miał po problemie :slight_smile:

Czemu tego nei zrobisz? Nieto żebym cię ganił w jakiś sposób z forum… tylko pytam :slight_smile: