Mandriva - ile płyt do instalacji

Trzeba miec wszystkie płyty instalacyjne linuxa np Mandrivy 2006 żeby zainstalowac na kompie system? bo wiele razy widziałem że do ściągania jest CD1,CD2,CD3,CD4.


Zmiana tematu na mówiący o problemie

Areh

no i musisz je ściągnąć każdą po kolei, wersja mandriva 2006 free ma 3 płytki, wypalasz na cd, po czym instalujesz cd1, potem instalator może cię poprosic o włożenie płyty 2 e.t.c

ie7 , troche się mylisz. Do zainstalowania systemu wystarczy pierwsza płyta (na niej sa podstawowe pakiety), a resztę potrzebnego oprogramowania można już po instalacji zainstalować bezpośrednio z sieci (w przypadku Mandrivy poprzez urpmi, SUSE ma Yatsa itp.)

czyli juz nei wiem, ja instalwałem mandrive 2005 to instalowałem wszystko z 3 cd, czyli można pobrać wersje mandrivy tylko 1 cd, i system mi normalnie bedzie chodził ?? :roll:

Wszystko zależy jakie wybierzesz pakiety, jeśli wybierzesz minimalny zestaw to możesz się wyrobić z jednej płyty

dobra zaczynam sciagać pierwszą płytke mandrivy

:smiley:

tylko proponuje ci zassac wszystkie 3, bo przy jednej to będziesz miał system bez niczego, nawet neostrada ma firmare dopiero na 2 płycie

Dalczego w Mozilli jak chciałem ściagac Mandrive po wyłączeniu programu zaczyna sciagać od poczatku :o nie wiem jaki proghramem mam pobrać ta Mandrive?

każdym akceleratorem pobierania, np. getright, masz to wszystko na vortalu