Maniacy czy gracze?Hardcore czy przyjemność?

Ile czasu poswiecacie na granie w gierki podczas dnia(dzień w którym macie nauke lub prace oraz dni wolne)?

Gracie aby byc najlepszymi czy poto aby sobie pograć?

W jakie gierki pykacie?

Ja poświecam podczas dnia z 4-5 godzin (dzień kiedy mam szkołe robie wieczorówke to gram przed szkołą) a kiedy mam wolne siedze po 6-8 niepo to aby sie zagrać na śmierc ale zeby sobie pozwiedzać różne lokacje,zebrac jakies bonusy i zbaczyc gre.Aktualnie mecze FiFe 07 (jeszcze troszke)Call of Juarez,F.E.A.R COMBAT

ja meczę Sapera :smiley:

12h kiedy mam wolne i 8h kiedy jestem w pracy. I jestem w tym (kurde) mistrzem :smiley:

czyli jesteś 100% graczem :smiley: pozdrawiam

Mi bardzo duzo czasu zabiera Starcraft, ale i zagrac moge w Countera gdy juz sił nie mam na te lamy:D.

Pozdrawiam Netwars!! ;]

ja nie gram 8)

Góra pół godziny po szkole … trzeba jakoś wyładować poszkolną agresję. :rotfl:

W weekendy prawie nie gram.

Ja poświęcam 3-4 godziny podczas dnia <<< Ale w dni wolne więcej :mrgreen: 8)

W szkolne dni ok. 6-8, a w dni wolne, jak nie ma siostry w domu, nawet do 14 godzin (rekord ok. 16)… Jestem maniakiem!! :twisted: :twisted:

Heh teraz do 3h dziennie ale gdy miałem PSX’a (pare lat temu)to chodził kilka dni z rzędu bez wyłączania a ja sobie przerwy na jedzonko i inne potrzeby robiłem :stuck_out_tongue: ale to były piękne wakacyjne czasy przy Gran Turismo :wink: :stuck_out_tongue:

A ja dla odmiany gram teraz góra 40 min., za to siedzę przed kompem kilka godzin dziennie. Sam nie wiem jak mija ten czas. Wejdę sobie na jedną stronę WWW potem drugą i tak kilka po kolei, a czas leci i leci :?

Przeważnie gram po 3-4h dziennie w ET.

W weekendy mecze, a w ciągu tygodnia treningi :stuck_out_tongue:

Więcej nie moge grać, bo od wpatrywania się w celownik który lata(na HS`y) po ekranie oczy mi świrują :slight_smile:

Znaczy techikum/liceum, czy studia? Znaczy nie uczysz się ani nie pracujesz tylko ciągle grasz?

Po szkole lubie sie wyładować, wiec gram sobie godzinke, a potem zabieram się do nauki. A gram roznie. Jak chce sie wyladowac po szkole, to właczam Tremulousa lub CoD. A jak mam wiecej czasu to potrafie spedzic nawet 3h nad Settlersami :wink: To samo sie tyczy PS2.

Kompa zostawiam włączonego i zapuszczam sobie jakąś muzyczke i gitarka :wink:

Gram okazyjnie, ale jak już to po 3 - 4h 8) Dużo więcej czasu poświęcam oglądając filmy ;]

Obeznie mam 1 gre na kompie Mambe. i gram w nia z 30min dzienie. i dlatego ze lubię to gre… i próbuje ją rozpracować:PP

wezcie cos piszcie tu bo sie temat pomału stacza