Mapa dolnego śląska

Witam wszystkich

Ludzie pomocy !!

Wiem ze moje pytanie nie ma nic wspolnego z forum i problemami zwiazanymi z komputerem ale jestescie moja jedyna deska ratunku

potrzebuje do szkoły mape dolnego śląska podzieloną na powiaty w formacie corela (cdr)

mam czas do piątku

niestety zrobienie takiej mapki zajmie wiecej jak dwa dni

jesli ktos wie skad mozna sciagnac taka mapke prosze o linka

pozdroofka

kamil

O jaką mapkę Ci chodzi?hipsometryczną z pocziałem adm. czy tylko województwo dolnośląskie z podziałem administracyjnym??

Niestety twoje wymagania odnosnie formatu chyba znacznie wykraczają poza możliwości znalezienia ich w internecie. Proszę oto wyniki wyszukiwania z google:

http://www.google.pl/search?q=dolny+%C5 … apa&num=50

Zaś kwestią konwersji do wymaganego przez Ciebie formatu musisz zająć się sam.

he he…

w kwestii formalnej - zazwyczaj takie mapy kosztuja parę złotych - jak sam pisałeś nie jest to kilka chwil (sam kiedyś robiłem wycinek Dolnego Śląska przez parę dni)

jeśli Ci zależy na *.cdr - to zawsze możesz kupić w firmie kartograficznej, choć nie sądze, żeby było cię stac - tym bardziej, że potrzebujesz tego jednorazowo :slight_smile:

masz racje nie stac mnie ale chce zaliczyc ten glupi przedmiot a nauczycielka akurat musiala miec na biurku mape. Niestety ona jest nieugieta

Wiec jesli ktos moze pomoc to bede wdzieczny

Co do mapy potrzebuje mape dolnego slaska z podzialem na powiaty i gminy

kombinuj :slight_smile: - niestety ja ci nie mogę pomóc :frowning: - jak by nie było masz trochę czasu

zeskanuj DS i przerysuj :slight_smile: jeśli tylko granice, to nie będzie to zbyt trudne :stuck_out_tongue:

Porady otrzymałeś reszta w Twoich rękach.

Temat zamykam.