Maraton - Nawiedzenie

Czy ktoś idzie na to ? Klik

Dalej	Sala 11

Długość:	360 min

Opis:	Nocny Maraton Filmowy - Nawiedzenie:


Demon: Historia Prawdziwa


Ekranizacja powieści Brenta Monahana "The Bell Witch: An American Haunting". Historia jest prawdziwa. W pierwszej połowie XIX wieku posiadłość rodziny Bellów w stanie Tennesee (USA) była kilkakrotnie odwiedzana przez tajemniczą zjawę, która to najprawdopodobniej doprowadziła do śmierci jednego z jej członków. Swoja nadejście duch anonsował subtelnie - dźwiękiem dzwoneczka. Jednak z każdą chwilą dźwięk ten ten stawał się coraz głośniejszy, a z czasem wręcz nie do wytrzymania. Bestia dręczyła rodzinę Bellów przez 2 lata. Sprawie tej poświęcono około 20 książek.


Amityville


13 listopada 1974 roku policja w hrabstwie Suffolk otrzymuje zawiadomienie o popełnieniu zbrodni. Wkrótce Ronald De Feo Jr. przyznaje się do zamordowania swoich rodziców i czwórki rodzeństwa. Jak twierdzi zrobił to pod wpływem "głosów", które słyszał w domu. Rok później George i Kathy Lutzowie, wraz z dziećmi wprowadzają się do domu w Amityville. Myślą, że wreszcie znaleźli wymarzone miejsce do życia. Jednak już wkrótce w domu ich marzeń zaczynają dziać się niewytłumaczalne i przerażające zdarzenia. Po 28 dniach koszmaru Lutzowie porzucają dom. Ledwo uchodzą z życiem. Ta historia zdarzyła się naprawdę.


Ciemność


Amerykańska rodzina przeprowadza się do opuszczonej od 40 lat posiadłości w Hiszpanii. Wkrótce jej członkowie zaczynają zachowywać się bardzo dziwnie, co doprowadza do rozpadu więzi między nimi. Córka, Regina (Anna Paquin) wie, że wpływa na to atmosfera nowego domu. I coś (albo ktoś), co (kto?) zamieszkuje ich dom razem z nimi. Dlatego postanawia działać i wraz ze swoim chłopakiem, Carlosem (Fele Martinez) zaczyna śledztwo. Odnajdują człowieka o nazwisku Villalobbos (Reixach). Jest on architektem, który zaprojektował i wybudował ich dom według instrukcji pewnej bardzo dziwnej grupy ludzi....


Ograniczenia wiekowe:	Od 15 lat

A co boisz się sam pójść :?: :stuck_out_tongue:

Ja osobiście z tych trzech filmów oglądałem tylko The Amityville i bardzo Ci go polecam.

Prawde mówiąc jestem zwollenikiem horrorów, mało który z oglądanych był dla mnie straszny, ale The Amityville jest godny polecenia :slight_smile:

x-awier nie boje sie ide z 7-mnioma osobami :smiley:

czy ktoś już oglądał jakiś film ?