Marihuana, Kodeks, Prawo. Czy wolno?

Wiecie może czy w prawie polskim jest jakis punkt w kodeksie, że zakazane jest posiadanie Marihuany w jakiej kolwiek postaci ? Czy to czapki z naszywką trawki, pierscionek z Marihuana czy koszulka czy co kolwiek gdzie ten krzaczek wysępuje ?? Nie jest to czasami jakies jakby rozpowrzechnianie narkotyka?

no chyba za koszulkę czy czapkę cię zamknąć nie mogą tylko za bezpośrednie posiadanie i rozprzestrzenianie narkotyku

a jeżeli ktoś to rozpowszechnia w avatarze? :wink:

za obrazek czy to na koszulce czy na innym ubraniu czy obrazku w necie nic ci ie mogą zrobić, nawet jeśli jesteś zjarany a nie znajdą u ciebie narkotyku to i tak ci nic złego nie zrobią, jedynie przesłuchanie i takie tam, ale żadnej kary nie płacisz ani nie mogą cię zamknąć

Z tym to się nie za bardzo zgodze, bo jeżeli popełniłeś pod wpływem narkotyku wykroczenie to cię zapuszkują, a jezeli jesteś niepełnoletni możesz od razu bez wykroczenia trafić do Izby Dziecka.

jeśli popełniłeś wykroczenie to tak, to cię mogą przymknąć, ale jeśli sobie siedzisz na legalu na ławeczce i nic złego nie robisz to ci nic nie zrobią, wie bo miałem już nie jedno takie spotkanie z władzą, raz mnie tylko wzięli na przesłuchanie i pytali sie tylko skąd mam zielsko ale wcisnąłem im kita, że nie wiem jak się koleś nazywa, jestem niepełnoletni

Masz powód do dumy :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

w TV słyszałem ze koles beknął za to ze mial tam cos z garderoby i na tym motyw Marii … hmm

A teraz odświeżę temat. Czy marihuana będzie w ogóle kiedyś legalna w Polsce, czy ktokolwiek w rządzie chce to zalegalizować ?

z tego co mi wiadomo posiadanie w celach kolekcjonerskich jest niby legalne :stuck_out_tongue: zażywanie chyba nie (w każdej postaci czy to skręt, joint, z fajki wodnej czy z ciasta) no i uprawa na 100% nie… sprzedaż raczej też nie…

ale co tam, raz na jakiś czas trzeba sobie poprawić humor :smiley: