Mario chce zmienic fon! More info CF62

Joł joł!

Jako, ze moj aktualny telefon to jakas syfska motorolla, chcialbym kupic sobie w najblizszym czasie nowy :slight_smile:

Od zawsze bylem zwolennikiem marki Simens :slight_smile: i wpadł mi w oko model CF62 :slight_smile: Czytałem opisy, i brak mu kilku faunkcji, jednakze, zawsze uzywam telefony w 2 celach -> zadzwonic - wyslac sms :slight_smile:

Czy ktos posiada w/w telefon ? Bradzo kusi mnei stylowy wyglad :slight_smile:

Otwarty jestem na inne modele simensa badz nokii, jednakze cena do max 330zł, oczywiscie nowy :slight_smile:

Za tą cene raczej nic specjalnego nie zostaniesz nawet uzywanego.

Ja zakupiłem simensa cx65 za 400zł używany…

:: MARIO :: Osobiście posiadam N3120 i sobie go chwale (nawet dziewczynę namówiłem żeby zmieniła na ten model swoją kome :P) Ma wszystko i jest dość tani…

Co do CF62 - Często są z nim problemy - wiesza się i oprogramowanie pada, ale możesz trafić na dobry egzemplarz wtedy będzie dobry fonik… no i jeszcze ta bateria…

do 330 to jeszcze: Nokia 6030,2600,1600 <- to są moje typy :slight_smile:

Osobiście po 3120/3100 (to te same fony, tylko inna obudowa) wybrał bym 1600 albo 6030 a na samym końcu 2600

Mario…

Posiadam Siemensa CF62 około 2 miesiące i osobiście odradzam Ci kupno tego fonu… Po 1. Na każdym kroku się zawiesza po 2. Mało pamięci po 3. Bateria… po 4. Wiele innych.

W sobotę wróciłem do domu patrzę na telefon - wyłączony (sam się często wyłącza) wyłożyłem baterię, włożyłem. Włączyłem, wchodzę w książkę telefoniczną a tu 0 kontaktów… Nie było rady - wszystko wpisywać od nowa…

Także odradzam Ci kupna jednym słowem…

Moja mama go ma. No i w sumie moge powiedziec ze bdb sie sprauje tylko nie wiem czy moja mama dobrze sformatowala baterie czy poprostu taka byla bo wsytarcza tylko na jeden dzien.

to lepiej niż moim przypadku… u mnie 12h max :expressionless:

moj nowy cel :slight_smile:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76166609

bede go mial za 300zł, ma 2miesiace od ojca odkupuje?