Masa błędów przy wejściu do konta

Otóż miałem taki przypadek. Włączyłem laptopa wszystko dobrze porobiłem coś na necie. Zamykam laptopa (wchodzi w hibernacje czy tam uśpienie sam nie wiem) poszedłem do kuchni po coś. Otwieram, loguje się a tu masa błędów. Coś pisało że Pamięć nie odwołuje się do 0x0000000 (zamiast 0 były jakieś cyferki) i pisało na górze komunikatu rounce.exe jakiś tam WarFlat.exe nie wiem co to było. I gdy chciałem włączyć powiedzmy Mozille wyskakiwał błąd o awarii firefoxa takie jak tu http://img.nopaste.pl/upload/blad_4afd68c09525c.jpg . No dobra kliknełem Uruchom ponownie, to znów wystrzeliło to okienko. Następnie pomyślałem sobie. Hmm Mam Google Chrome! Włączyłem a za Google pojawił się błąd to samo że Coś Pamięć 0x000000 i również się nie włączył. Mam Windows 7 Home Premium. Laptop 2 miesiące temu kupiony, na gwarancji… Aha inne programy odrazu zainstalowane z windowsem dało się włączyć np. zdjęcie jakieś, kalkulator. Proszę o znalezienie błędu.

Na podstawie podanych danych … nie można wysnuć nic poza tym, że masz 2 miesięcznego Laptopa z Windows 7 HP, na którym pewnego razu po wyjściu z hibernacji / uśpienia wystąpiła masa błędów…

Ponieważ precyzja odpowiedzi jest wprost proporcjonalna do precyzji pytania, sugeruję co następuje:

  • skanowanie dysku pod kątem wyszukania ew. błędów

  • skanowanie pod kątem wirusów i złośliwego oprogramowania

  • sprawdzenie pamięci RAM pod kątem ew. błędów

Jeśli powyższe czynności nie wykażą żadnych anomalii - trzeba będzie się wysilić i przejrzeć Dziennik Systemu po kątem zarejestrowanych błędów (tylko precyzyjnie - bez pisania o “jakichś cyferkach”).