Masa problemów z kluczami rejestru i Visual C++ 2015/Windows Update

Hej.

Wszystko zaczęło się od próby instalacji GOGa i Gothiców. Oba programy miały jakiś problem w rejestrach z katalogiem Unistall i dostępem do niego (na początku był problem tylko z zasobami systemowymi, potem z samym dostępem do kluczy).

Problem początkowo zażegnałem zwalniając trochę miejsca na dysku systemowym C (miałem 5 GB wolnego, potem 12), ale GOG potem się nie chciał uruchomić (choć się już udało go zainstalować) i podobno trzeba było zaaktualizować C++. No to usunąłem C++ i zainstalowałem ponownie, no ale wiadomo problemu na kompie zażegnać się szybko nie da i ponownie wróciły problemy z kluczami rejestru.

Trochę nabroiłem chyba w kluczach z uprawnieniami potem próbując to zażegnać, ale po resecie wróciły to wcześniejszych ustawień.

Założyłem drugie konto administratora dla testu i problemów z uprawnieniami nie zauważyłem, przy instalacji C++ jest po prostu NIEZNANY PROBLEM, ale nic z dostępem do klucza rejestru.

sqnslaseiwnfmwxdjqebrbzbmbtpobtrfesktaqruubitfzlksvmvtudotafwatpvxoscwupleqhieoriylzhtmjeyvxcbyrxgti.jpg

zdmmtghrjsazbhsppzwpmpjwsamkayovompskudmnbkcqsmjrlfwwvuyexrftryyxxnnfinygkgvddzwerlvbxpuuqunxqzitwdk.jpg

kzcwgscjwoxianisicowozorudtmprzlcbojupoghavpwltfhnmhddtuhckdqoaczjcsmmdmrvrgmckqzzripohmnnhvgmnunscf.jpg

Edit: Problem z kluczami rejestru zażegnany, wystarczyło do wszystkich dysków dodać mnie i dać pełną kontrolę (nie chodzi o klucze rejestru, chodzi właśnie o dyski) i zaskoczyło. Teraz tylko problem jest z najnowszym Visualem C++. Sprowadziło mnie do Windows Update a tam problem z kodem 80080005, diagnoser od Microsoftu nic z tym nie wskórał.