Masa wirusów

ktos wyslal mi linka do strony na ktorej jak sie okazalo byla masa wirusow. na pasku zadan mam ikonke YOUR COMPUTER IS INFECTED a avast ciagle wykrywa mi jakies wirusy ale jak klikam usun wyskakuje komunikat ze nie mozna nic zrobic. prosze o pomoc oto log

Złączono Posta : 27.03.2006 (Pon) 14:51

Jak cos to u mnie CARLOS to WINDOWS :slight_smile:

====================================

Widziałeś ten komunikat Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów zastosuj sie do niego => inaczej temat poleci do śmietnika :evil:

Pozdrawiam kuz5

loga ci nie sprzwdze :stuck_out_tongue: ale tez mialem mase wirosow i avast zaczal panikowac ze za duzo takich samych wiadomosci czy cos takiego!! odinstaloj avasta i wzoc jakiegos antywirusa np. antivir i spradz czy usunie te witusy

antivira mialam i zadowolona nie jestm…bo po angielsku :D:D

pobierz wersje trial kasprzaka http://kaspersky.pl/

a moze by tak najpierw sprobowac z tym logiem :mrgreen:

W trybie awaryjnym usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery pogrubione ręcznie z dysku):

Odinstaluj Media Access w dodaj/usuń programy

Znasz tą stronkę?

Z adresu nie bardzo… a co??

Złączono Posta : 27.03.2006 (Pon) 15:11

Czyli jak mi sie komp restartuje to wciskam F8 i na tryb awaryjny tak??

Zgadza się :slight_smile:

A sama ustawiałaś stronę startową w Internet Explorer?

no…mialam google wiec nie sama :slight_smile: wiec jak to zmienic??

ktore to sa wpisy a ktore pliki lub foldery??

To tez w trybie awaryjnym??

W takim razie do usunięcia dochodzi jeszcze to:

Wszystko co zacytowałem w pierwszy moim poście i w tym tutaj usuwasz w Hijacku (odpalasz program HijackThis w trybie awaryjnym --> “Do a system scan” --> zaznaczasz ptaszki przy wskazanych wpisach i bierzesz na dole “Fix checked”)

Pogrubione pliki/foldery usuwasz ręcznie z dysku :slight_smile:

Zapomniałem, że nie masz systemu XP, dlatego w trybie awaryjnym po prostu odinstalowujesz Media Access :slight_smile:

Nie wiem moze ja jestem ciemna ale tak dla pewnosci :):slight_smile:

Wszystko, czyli to co na taki niebieski kolor czy w ogole wszystko :slight_smile:

Jeszcze raz, żeby nie było niedomówień. Włączasz tryb awaryjny:

Odinstalowujesz Media Access.

W Hijacku (już wiesz jak) usuwasz te wpisy:

Wszystko, co zacytowałem - przy tych wpisach dajesz ptaszki :slight_smile:

Następnie usuwasz ręcznie z dysku te pogrubione pliki/foldery:

Mam nadzieje, że teraz już wszystko jasne :slight_smile:

Dziejuje CI! !!

Jak ci nie pomoże to proponuję http://safety.live.com/site/en-US/default.htm Jeśłi masz legalnego windowsa , zainstaluj i przeskanuj :smiley:

To co napisałem to powinno pomóc - a jeżeli nie to nadal będziemy walczyć :slight_smile:

@ Asiax --> po wszystkim daj jeszcze raz log z Hijacka do kontroli :slight_smile:

Jeszcze troszeczke zostało - w trybie awaryjnym tak samo jak ostatnio:

I usuwasz z dysku plik:

C:\CARLOS\SYSTEM\ kernels8.exe

Juz widze duza roznice, jednak nie znalazlam tych plikow:

I nie odinstalowalam Media Access, poniewaz nie wiem dlaczego ale nie mam Dodaj/Usun Programy! !!

Czasami te wpisy 015 które podał do usuniecia Bieniol mogą stanowic opor (akrat tak jest ) wiec skorzystaj z programu KillTrusted 0.7

O ile dobrze pamietam to aby je usunac w nim trzeba uruchomic program i nacisnac DeleteTrustedZONES! Wtedy powinno byc ok.

Na koniec oczywiscie dajesz nowy log z HijackThis.

Nie wiem dlaczego, ale jak wlaczam KillTrusted 0.7 to mi wyskakuje komunikat nieoczekiwany koniec archiwum :o