Masakryczny Ping... processy

Ostatnio mam bardzo duży ping w CS i kilka procesów o których nic nie wiem… rzucilibyście okiem:)

HiJackThis

SilentRunners

Te w/w wpisy sfiksuj w Hijacku:

>>Hijack>>scan(Do a system scan only)>>zaznacz je >> Fix checked.

Dać jeszcze log z ComboFix (na dole tej strony z linku) -

Log wklej na http://wklej.org/, a w poście daj tylko link.

Zobaczymy, co usunie ComboFix, a co trzeba będzie usuwać w inny sposób.

jessi

Wpisy usunięte

Combofix

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

w trybie awaryjnym usuń folder F:\Program Files\ NewDotNet

Skan AVG Anti-Spyware 7.5 po update + raport :wink:

Plik rejestru wykonany jednak nie działa…

Jest napisane

Nie można importować F:\DOCUME~1\Sheaker\Pulpit\fix.reg: Określony plik nie jest skryptem rejestru. Można importować tylko binarne pliki z wewnątrz edytora rejestru.

Katalog NewDotNet już nie mam ale nie usuwałem go w trybie awaryjnym… chyba skanowanie SpyBotem przy rozruchu systemu mi to usunęło…

Konieczny jest skan AVG? Bo ja mam Norton Systemworks 2005 i ad-aware… bo się że będą się one gryzły z AVG…

zrób taki fix

Nie bedą sie gryzły, ten skaner jest dokładniejszy niż ad-aware

Wpis dodany do rejestru.

RAPORT Z AVG

To co znalazł AVG w kosmos.

Wyłącz i włącz przywracanie systemu.

Opróżnij kosz.

Użyj ATF Cleaner w trybie awaryjnym.

Konieczne jest to włączanie przywracania systemu? Bo ja to z tego nei korzystam szczerze mówiąc… tylko miejsce będzie mi zabierać i czas…

Zaraz skan robie programem…

EDIT:

Tak btw to avg nie usunął mi wszystkiego… czasami było napisane że nie może usunąc… ale to tylko coockies…

EDIT2:

Usunąłem wszystko tym programem… coś jeszcze?:)?

A masz je cały czas wyłączone? Jak tak to ok.

Jeżeli tylko cookie to ok.

I jak pingi?

Komp czysty ale pingi chyba nadal są… wirusa usunąłem… ale pewnie na łączu mi tez coś robią…

tak czy inaczej:):slight_smile: BARDZO dziękuję wszystkim za stracony czas na sprawdzanie moich logów… Dziękuję !!