Masowe wysyłanie SMSów

Witam!!

Mam kabelek do komputera…chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość wysłania kilku SMSów naraz?? Albo wysyłanie 1SMSa do kilku nr automatycznie w tym samym czasie lub jeden po 2?? Bo nie chce mi sie wpisywac i klikac ciagle tego samego :stuck_out_tongue:

Może byś tak z łaski swojej napisał chociaż jaki to telefon :stuck_out_tongue:

W nowszych modelach telefonów po napisaniu SMSa powinna widnieć opcja “wyślij do kilku osób”

Nokia 6610i nie ma takiej mozliwosci :smiley: Myslalem, ze da sie jakims hmmmm programem bo mam kabelek do podłaczneia :smiley:

hmmm… U mnie w NK 6630 jest tak ze jak chce wysłać do kilku numerów jednocześnie tego samego sms’a to tam gdzie sie podaje numer sie wpisuje jeden potem średnik następny numer średnik i nastepny numer…

Coś tego typu… 500123345;776543129;601123456;501234567

I tak działa :slight_smile: Sproboj tak zrobić może się uda.

Pozdrawiam

U mnie to nie działa…

MOże napisze to inaczej sie rozumie ze kasa ma byc pobieranma z telefonu…

Da rade jakso pisac SMSy na kompie ale zeby byly one normalnie przez kabelek a potem przez kompa wysyałne??

duszek00 a to ciekawe bo w mojej noki 6610i jest taka mozliwosc “wyslij do wielu” 8)

Jesli chodzi o programy to np w mojej 6630 jak uzywam oprogramowania Nokia Pc Suite (do pobrania ze strony Nokii) to tam jest coś tego typu ze jak jest telefon podłączony do kompa to za pomoca kompa mozna napisac w programie sms’a.