Mata do tańczenia

szukam maty do tańczenia, najlepiej dwóch bo chodi głównie o rywalizacje. znalazłem coś takiego: http://www.allegro.pl/item618429626_mata_dance_do_tanczenia_gra_stepmania_2009.html może być?

Korzysta ktoś z tego? To oprogramowanie jest ok? nie ma chińskich znaków?

Proszę o porade kogoś kto ma już coś takiego, dzięki

No więc tak:

1.Ten programik wdł. mnie jest dobry, ma kilka fajnych trybów. Piosenki do niego można sobie ściągać z neta.

  1. Poszukaj tylko innej maty. Widzę, że ta ma tylko 4 “guziki”, szybko Ci się znudzi, bo odpadają trudniejsze kombinacje. U mnie w domu jest z 6(ma jeszcze skośne na górze). Najlepiej jak by miała 8, ale nigdy takiej u nikogo nie widziałem.

  2. Podsumowując fajna zabawa(zarówno samemu jak i w parze) i jak ktoś lubi się poruszać to od czasu do czasu powinien mate wyciągać z szafy i sobie potańczyć. I wbrew pozorom nieźle można się przy tym zmęczyć.

Jeszcze bym zapomniał, na początku jak przyszła to wydawało mi się, że dolna część się szybko podrze. I tu miłe zaskoczenie. Mata ma już rok, jest składana w kostkę i często rzucana na podłogę. Obecnie materiał pod spodem ma jedynie 10cm takie jakby przecięcie nożem. Podejrzewam jednak, że to wina kota, który lubi na niej spać i po prostu zrobił szramę pazurem.

Kupie chyba najtańszą a później przerobie sobie jak tu ktoś: http://www.krokmania.com/forum/viewtopic.php?t=1430