Max ramu do toshiby

jestem posiadaczem laptopa toshiby m305 s4822 mam w nim standardowo włożone 3 gb ramu i chciał bym dołożyć jeszcze i pytanie czy w ogóle jest taka możliwość

Systemy 32 bitowe obsługują max 3GB. Większa liczba Ram przydaje się np. na wirtualny dysk.

Nie najmniejszego sensu dokupywania RAM.

Dlaczego 3GB??

2 do potęgi 32 to 4 GB :?

Max to 4GB

Po co cztery giga ramu wkładać do laptopa z systemem 32-bitowym?

I tak wykryje maks. - 3,25

Według mnie, nie potrzebnie dokładanie RAMu i wydawania pieniędzy.

ale ja się nie pytam ile mi system obsłuży tylko ile wejdzie do laptopa ile ma jeszcze wolnych portów na ram

Na wszystkie twoje pytania udzieli CI dobry znany wujek z google.

Wpisujesz nazwę producenta laptopa i model - i już masz odp. ile twój laptop ma “banków” na RAM. Co do portu, takowy możesz znaleźć nad morzem :D/ , oraz ile możesz w niego wepchnąć pamięci max.

Proste co nie? :roll:

hahahahaha uśmiałem się po pachy ;] jak by znalazł stronkę z dokładnymi danymi tego laptopa to bym nie pisał na forum i jak masz się wypowiadać w taki sposób to sobie po prostu odpuść

Kpisz ze społeczności?

Patrz w google wpisałem markę i model laptopa, i co?

http://www.allegro.pl/item682008610_tos … n_bcm.html

Link do allegro i szersza specyfikacja twojego laptopa.

Jeśli nawet nie umiesz szukać, to lepiej nie włączaj komputera… =D> I co kolego? Jakiś jeszcze problem? A teraz ja się z Ciebie śmieje po pachy, że nawet z prostej dla cepa wyszukiwarki nie umiesz użyć :D/

3072MB PC2-5300 DDR2 SDRAM. Maximum 4096MB

Jak wiadomo, laptopy zazwyczaj mają dwa banki na ramki - jeśli masz 3GB, to w jednym będzie 2G i w drugim 1GB. Czyli nie masz wejśc :stuck_out_tongue:

no widzisz i oto mi chodziło udzieliłeś mi wyczerpującej odpowiedzi

Radze mniej pyskować, a więcej brać się do roboty i zaznajomić się z wujkiem google, cwaniaku.