Maxim 17" panorama


(dudpis) #1

Chiałem zapytać ile moge dostać za ten telewizor. Ma złącze Euro, kompa można podłączyć (d-sub chyba), kablówke rówinież :P. Ma ze 3 kreski na ekranie, ale podczas oglądania ich nie widać. Tv działa. Ma on irlandzką wtyczke więc trzeba by kupić przejściówke na pol.

http://allegro.pl/item419841161_przejsc ... html#photo takie cuś trzeba zakupić lub przelutować na polska wtyczke.

http://img222.imageshack.us/my.php?imag ... 603ew0.jpg ----> TV

1) Za ile mógłbym go opchnąć?

2) Mam taki problem ponieważ nie posiadam do niego pilota, a na nim jest tylko 5 przycisków. Do przełączania programów, podgłaszania i przyciszania, ON i OFF w jednym. Więc nie zabardzo mam możliwość włączenia wszystkich kanałów z kablówki, bo nie wiem jak znaleść je. Kompa też nie moge podłączyć bo jakoś trzeba by było przejść na kanał d-sub czy tam VGA... Mam pilot uniwersalny AV10, ale nie może znaleść kodu do tego Maxima. Do innego tv z IRlandii znalazł bez problemy. W tym drugim tv są przyciski na obudowie i moge przełączać do woli: PC, TV, DVD... A w tym nie ma i właśnie mam problem. Co radzicie?


(MaRa) #2

Nowe telewizory 19 cali kosztują 800-1200zł. Marka w Polse nieznana, brak pilota, może ktoś da 400-500zł, a może i to nie.

Trzeba by poszukać uniwersalnego pilota który obsługuje Maximy. Ciężko będzie i nie wszystkie funkcje mogą działać. Pilota lub zamiennik najlepiej poszukać na jakimś targowisku komputerowym/elektronicznym na Wyspach, o ile takie tam są (jakiś odpowiednik Warszawskiej Giełdy Komputerowej).


(dudpis) #3

400 Zł $$$$$$ :expressionless: :|. Ja chciałem za niego 250 :D. Przecież za 500 już można kupić monitor lcd 17" do kompa...