MAXIMUM W CRYSISA na 8800 lub 2900 ?!

To chyba źle wiesz

Na 99% Microsoft nie zrobi dx10 pod XPka

A co z dotychczasowymi kartami graf.? Wiadomo czy układy 8800 GTS/GTX stanieją coś?

Złączono Posta : 20.10.2007 (Sob) 13:22

OT: Aaaa, cobyście zrobili na moim miejscu. Kupili nową płytę główną czy kartę graficzną? (config w podpisie). Budżet to gdzieśtak do 800-900 zł będzie.

jest 1% nadzieji… :smiley:

a więc módlmy się

Na XPka dx10 zrobi kto inny

GTXy mają wycofywać podobno

Wyjdą nowe, polepszone GTSy

Do tego premiera 8800GT więć GTS poleci łep na szyje!

8800GT 512ram

A płyta może zostać? Wiem że pod względem o/c proca jest do *** ale wydaje mi się że jest stabilna pozatym. Może tak że sprzedać ta kartę i PS2, dołożyć i kupić nową lub jakąś płytę główną np. Foxconn P35A lub jaką do 450 zł, sprzedać tą płytę, ps2, tą kartę co mam teraz i będzie z 900 zł i dać 500 zł na kartę a 400 na płytę? Czy inaczej lepiej Błażej?

Z tego co patrzyłem, to za 305zł masz Abita IP-35E

Płyta w ogóle potaniała strasznie a do OC bardzo dobra

Do tego dołóż 8800GT, podkręć porca i będziesz miał ładną maszyne

A oprócz tego Abita jaka jest jeszcze godna polecenia? Czy ta całość by współgrała z moim obecnym zestawem i czy to wszystko byłoby na jakimś sensownym poziomie :slight_smile:

patrzyłeś na inne str?

PS. niechciałbym jeżdzić tym mustangiem z 2 str…

Ja się zastanawiam czy mo pójdzie na max bo mam GefOrce 8800 GTS (320-bit), 2 Gb ramu i Core 2 Duo :confused:

ten procesor do Lost Planet jest za słaby a co dopiero na crysis :open_mouth: (oczywiście jeśli chcemy grać na max detal) :cry:

Na max pewnie nie pójdzie :stuck_out_tongue:

Chyba że jakoś super zoptymalizowali crysisa od czasu bety :stuck_out_tongue:

Ale się przekonamy już w piątek 26 :smiley: będzie demko :stuck_out_tongue: