Mbank , potwierdzenia sms'owe - zgubienie karty sim

Witam. Zawsze gdy np. przelewam kasę przez internet no to przychodzi mi smsem hasło… a co mam zrobić jeśli zgubiłem karte a chce przelać przez neta ?

Też to przerabiałem, tylko, że zmieniłem numer telefonu i nie znałem (nie pamiętałem) swojego telekodu. W “mKiosku” składasz wniosek na zmianę numeru telefonu i po max 2 tygodniach temat zamknięty. Telekodu nie mogłem nowego ustawić, bo aby to zrobić konsultant musiał zadzwonić do mnie na zarejestrowany numer (ten którego już nie posiadałem)

Jeśli znasz telekod to możliwe, że przez infolinię możesz zmienić zarejestrowany w systemie numer telefonu.

Telekod to ten numer, którym identyfikujesz się na infolinii (“proszę podać pierwszą cyfrę telekodu, proszę podać czwartą cyfrę telekodu…”)

Telekod “startowy” dostałeś z dokumentami, które przyszły pocztą/kurierem do Ciebie zaraz po założeniu konta.

Zadzwoń na infolinię i zaraz Ci wszystko wyjaśnią.

Potwierdzam, jeżeli jesteś podać identyfikator oraz hasło klienta na mlini,

wystarczy że poprosisz o zmianę bieżącego numeru telefonu, nikt nie weryfikuje z którego numery dzwonisz oraz z jakiego powodu następuje zmiana n. telefonu, cała operacja trwa niespełna minutę.

Pozdrawiam,

Danielson

Rację masz ale częściowo - nie interesuje ich z jakiego numeru dzwonisz ale muszą zweryfikować, że “Ty to TY” właśnie za pomocą telekodu, którym potwierdzasz swoje prawo do Twoich ustawień konta. Nie pamiętasz telekodu i nie masz aktywnego numeru, który jest w mBanku zarejestrowany - pierwszy sposób (i jedyny) to tylko “mKiosk”, w którym składasz zlecenie zmiany numeru telefonu, jak to już zrobią to dzwonisz do nich w celu utworzenia nowego telekodu - w celu weryfikacji dzwonią do Ciebie na Twój numer i finalizują zmiany.