Mc-350atx 2.0 Pfc, Linia -5V

(Seba 999) #1

Witam :slight_smile:

Mam takie pytanko apropos w/w zasilacza. W specyfikacji jest podane, że nie ma on lini -5V. Czy będzie on poprawnie pracował z poniższym konfigiem?

AMD Sempron 2500+

512 MB DDR

Seagate 80 GB Barracuda

EPOX 8KRAI KT600 SOCA

Radeon 9250 128 MB DVI VP

nagrywarka DVD

Pozdrawiam

(D@widoS) #2

to jakiś błąd,ma on linię 5v i będzie spokojnie pracował z twoją konfiguracją komkputera

(Seba 999) #3

Mi chodzi konkretnie o linię minus 5 V :?

(Aminokwasy) #4

Linia -5V to już prehistoria pod tego kompa co masz jest zbędna :slight_smile:

(Seba 999) #5

Czyli mówicie, że będzie działać :). A gdyby nie chciał ruszyć to można go bez problemu wymienić? Czy będą jakieś cyrki :??

(enjoypoznan) #6

A skąd mamy wiedziec? Gdzie kupiłeś? Jak na Allegro to różnie może byc.

(Seba 999) #7

Jeszcze nie kupiłem, ale mam zamiar w komputroniku (jeśli będzie :? )

(Aminokwasy) #8

Nie będzie żadnych cyrków :shock:

(Seba 999) #9

Może mi powiecie, że jestem niezdecydowany no ale...

W pobliskim salonie komputronika nie ma tego zasilacza. Jest dostępny tylko na zamówienie. Wiec mam takie pytanie - czy warto go zamówić, czy może kupić inny w podobnej cenie?

Gościu powiedział, że mają na stanie Modecoma Feel 350 W :?

(D@widoS) #10

tak

(system) #11

a jakie są dostępne ? przejdź się do tego sklepu i zapytaj się czym dysponują do 140 zł jeśli chodzi o zasilacze ??

(Michal Kolatek) #12

To mu powiedz żeby wsadził ten zasilacz sobie w ....

Huntkey 300W, Amacrox Warrior AX350, ~100 zł na zenfist.pl tu potrzeba silniejszej +5V.

(Seba 999) #13

Jak na razie czekam aż mi gościu z komputronika odpisze. Chyba zamówię tego modecoma Mc-350atx 2.0 Pfc, pewnie będzie dużo lepszy od mercurego. Tylko, żeby się potem nie okazało, że modecom padł szybciej od tego starego grata :? i jeszcze nie daj Boże coś ze sobą zabrał, bo póki co ten Mercury chodzi juz ładnych pare latek. A to nie mój komp także wiecie...

Złączono Posta : 04.05.2007 (Pią) 13:57

Mają tylko tracera 400 W za 70 zł :?

Złączono Posta : 12.05.2007 (Sob) 22:36

Dobra kupiłem ten zasilacz, wymieniłem i śmiga. Ale nurtuje mnie jedno pytanie - dlaczego wentylator zamiast wypychać powietrze z obudowy, przez te śmieszne kratki z tyłu, "wciska" je do środka :?. Jest to normalne?