Mcafee-czy jest dobry bardzo mi załeży na odp!


(system) #1

Witam co sądzicie o produkcie Mcafee ? chce go zamuwić bo mam neostradę

mam kasperksiego ale mi przepuścił 3 trojany i zchakowali mi 2 konta e mail

czy Mcafee będzie dobry jakie są wsze opinie na jego temat ?


(Bambosz107) #2

Nie jest dobry. Najlepszy jest Norton Internet Security 2009 oraz Kaspersky Internet Security 2009. Osobiście używam Nortona i jestem baardzo zadowolony.


(Adax22) #3

Zależy jaki masz sprzęt na procesorze 2.2. GHZ Jedno rdzeniowym spowalnia komputer jednak i dysk tam jest wolny więc trudno stwierdzić stanowczo ze to On najbardziej "muli" Jak masz Neostradę nie płacisz nic za niego kody dostępu przychodzą Ci na email w domenie Neostrady jak nie otrzymałeś dzwonisz do konsultanta instalujesz go Online wprost z sieci przez stronę www producenta nie otrzymujesz nośnika zawsze możesz odinstalować jak Ci nie będzie odpowiadał Nie ma programu 100% doskonałego to walka zbrojeń codziennie powstają nowe wirusy a i producenci zabezpieczeń udoskonalają swoje oprogramowania. Kaspersky Internet Security do bdb program ESET też dobry ii nie spowalnia komputera tak jak ten dostępny w ofercie Neostrady Alternatywni operatorzy proponują F-Secure też niezły.


(Patryk94) #4

ja bym rowniez polecil kasperskyego, bo wypada najlepiej w testach. sam go posiadam i jestem zadowolony. mysle ze rzaden antywir nie obroni cie w 100%, tylko trzeba uwazac na jakie strony sie wchodzi


(Bambosz107) #5

hah dokładnie :smiley: No i oprócz antywira ja bym polecił Spyware Terminator i Malwarebytes Antimalware. Fajne programki.


(Patryk94) #6

z firewallów to COMODO Firewall Pro , oczywiscie jest za free:

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... 3.0.25.378


(system) #7

nie potrzebuje zapory mam KIS nie długo przejdę na vistę


(Bambosz107) #8

lol a co Vista ma z tym wspólnego :?:


(system) #9

kontrola użytkowników ! + macfee

kaspersy zawiódł mnie 4 razy