Mcafee-czy jest dobry bardzo mi załeży na odp!

Witam co sądzicie o produkcie Mcafee ? chce go zamuwić bo mam neostradę

mam kasperksiego ale mi przepuścił 3 trojany i zchakowali mi 2 konta e mail

czy Mcafee będzie dobry jakie są wsze opinie na jego temat ?

Nie jest dobry. Najlepszy jest Norton Internet Security 2009 oraz Kaspersky Internet Security 2009. Osobiście używam Nortona i jestem baardzo zadowolony.

Zależy jaki masz sprzęt na procesorze 2.2. GHZ Jedno rdzeniowym spowalnia komputer jednak i dysk tam jest wolny więc trudno stwierdzić stanowczo ze to On najbardziej “muli” Jak masz Neostradę nie płacisz nic za niego kody dostępu przychodzą Ci na email w domenie Neostrady jak nie otrzymałeś dzwonisz do konsultanta instalujesz go Online wprost z sieci przez stronę www producenta nie otrzymujesz nośnika zawsze możesz odinstalować jak Ci nie będzie odpowiadał Nie ma programu 100% doskonałego to walka zbrojeń codziennie powstają nowe wirusy a i producenci zabezpieczeń udoskonalają swoje oprogramowania. Kaspersky Internet Security do bdb program ESET też dobry ii nie spowalnia komputera tak jak ten dostępny w ofercie Neostrady Alternatywni operatorzy proponują F-Secure też niezły.

ja bym rowniez polecil kasperskyego, bo wypada najlepiej w testach. sam go posiadam i jestem zadowolony. mysle ze rzaden antywir nie obroni cie w 100%, tylko trzeba uwazac na jakie strony sie wchodzi

hah dokładnie :smiley: No i oprócz antywira ja bym polecił Spyware Terminator i Malwarebytes Antimalware. Fajne programki.

z firewallów to COMODO Firewall Pro , oczywiscie jest za free:

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … 3.0.25.378

nie potrzebuje zapory mam KIS nie długo przejdę na vistę

lol a co Vista ma z tym wspólnego :?:

kontrola użytkowników ! + macfee

kaspersy zawiódł mnie 4 razy