Medal of Honor: Airborne VS Call of Duty 4: Modern Warfare

Która gra lepsza ?

Call of Duty 4: Modern Warfare czy Medal of Honor: Airborne

Jestem fanem COD, więc dla mnie lepszy jest Call of Duty 4: Modern Warfare.W multi trochę grałem :smiley:

Przy tych dwóch jak dla mnie bez zastanowienia wybrałbym call of duty4 choć lubię obie serie ale medal of honor ma gorszą grafikę, gorszy klimat i generalnie jak dla mnie call of duty4 jest bardzo udaną produkcją ;] czekam na call of duty5 ;D

cod4 zdecydowanie

mimo iż ja jestem wielkim fanem medala,co nie znaczy że nie lubię serii call of duty,ale moim zdaniem medal of honor airborne jest w gruncie rzeczy bardzo słabą grą,ale też może dlatego że moje oczekiwania byly dużo większe

W obydwie grałem i są dobre choć wolę klimaty II wojny światowej .Jako całość Call of Duty dobrze że następny wraca do starych klimatów.

nie ma porównania pewnie że COD

Z tych 2 gier to call of duty 4 bezapelacyjnie wygrywa.

cod jest lepsza, większa intesywnosć, grafika, fabuła ;p Jedna z najbardziej filmowych gier w jakie grałem.

Tak jak przedmowcy MoH:A jest ogólnie słabą gra. Btw w serii MoH byłem przyzwyczajony do prawdy historycznej, więc co robia tam niezwykle twardzi naziści z mg42 przy biodrze :smiley: ?

A tak w ogóle czy Medal of Honor którakolwiek cześć jest lepsza od Seri COD ? Czy może COD zawsze wygrywa ?

Mi mardziej podoba się Airborne, chodź CoD 4 też fajny.

Mi bardziej podobały się cześci medala wojna na pacyfiku czy jedynka byłły dla mnie lepsze od cod1 i 2 ale airborn mnie zawiódł a cod4 był genialny

  • cod:

dobra grafika

fabuła

  • cod

postacie biegają jakby były plastikowe (odczucia po cod 2 nie wiem jak jest w najnowszej wersji)

sztuczne ruchy broni podczas biegu (za to w moh są idealne)

  • moh

fajnie biegają ;p

ogolnie jako gra też nie jest zła

  • moh

lekko stuczna czasami

Ja też wolę serię COD-czwóreczka bezapelacyjnie najlepsza potem 2 ,piątka jak na razie nie wiem na pewno nie lepsza od 4, a tylko trochę lepsza od 2(nie przeszedłem jeszcze do końca)więc jeszcze nie wiem.Ogólnie rzecz biorąc wolę klimaty współczesne w podobie Rainbow six ,Ghost Recon.

Zamierzam kupić COD3 na xbox360 do kompletu.