Medal of Honor

(filozof) #1

Mam problem z grą Medal of Honor: Alied Asault... Chcę się zapytać, czy to normalne, że patrząc przez lunetę snajperki pojawiają sę 4 czarne kwadraty z białymi lub żółtymi obwódkami?? Nawala mi również widok pokoju, w którym się zaczyna grę (czyli gdzie są opcje, nowa gra, itp. :slight_smile: ) Byc może jest to wynik porysowanej płyty, po prostu chcę wiedzieć, czy est sens szukania łatek do gry. Dzięki za pomoc! :slight_smile:

(inż. Piniol) #2

nie przypominam sobie zebym mial cos takiego :roll:

(filozof) #3

A może ktoś jeszcze zwróci uwagę na mój problem?Bo mnie to naprawde męczy!

(Yaro5) #4

Może przeinstaluj gre i zobacz czy działa ok. Jak nie to skombinuj "wersje zapasową" gry :slight_smile:

(filozof) #5

Wszyscy, którzy instalowali z tej płytki, mieli takie same problemy... A czy ktoś wie jak można skopiować zachowaną grę, żeby potemmożna było znowu mieć tę samą grę???

(Krogulec) #6

Chciałbym przypomnieć, że to jest forum o legalnym oprogramowaniu.

(Morgenowsky) #7

Tu jest inny problem! !!

(filozof) #8

Ależ to jest legalne oprogramowanie! Płytka z jakiejś gazetki, a tylko ja w nią gram (przynajmniej z tej płyty), a powodem jest mój problem... :? Dzięki, już ten katalog znalazłem. Czyli problem jest wynikiem porysowanej płyty... Muszę załatwić sobie inną... Czy ktoś wie ile teraz kosztuje oryginał?? Nie jest to nowa gra więc nie powinno kosztować dużo...

(Mkoziolek) #9

nie liczył bym na to za orginalnego medala nadal zapłacisz coś koło 100