Media Markt

Skandal! Znowu obrazili Polaków!

To chciałbym się w takim razie dowiedzieć skąd wziął się taki dziwoląg jak erika steinbach i całe te jej rachunkowe brednie… Dlaczego w Bawarskich szkołach uczy się historii II WŚ spójnej z poglądami (między innymi) kolejnego dziwadła - niemieckiego związku wypędzonych. Dlaczego też w Niemczech traktuje się Polaków jak ludzi podrzędnej kategorii… Mam wiele przykładów z kręgu moich znajomych co “zwiedzali” przez kilka lat owy Kraj i stosunek Niemca do Polaka jest prawie zawsze jak z reklamy MM… A czy w samej Francji lub w Brytanii ewentualnie w Niemczech nie ma włamywaczy, kieszonkowców, malwersantów, alfonsów, paserów, dilerów, kidnaperów, płatnych morderców czy mafii taksówkowej… ??? Jeśli np. Gromek (dawny powiedzmy kolega z wojska) podprowadzi tobię rower z piwnicy bo dawno temu w zaufaniu powiedziałeś mu ,że piwnicę zamykasz na drut - to póżniej powiesz ,że wystrzegasz się każdego napotkanego w życiu Gromosława bo to złodziej z zasady… tak…??

Milicja zrób listę krajów, które nam podpadły - będziemy najeżdzać :stuck_out_tongue:

Ile było tych reklam? Na onecie jest zapis jednej, a na joemonster - druga.

Całkiem sympatyczna ta druga reklama - w ogóle nie czuję się urażony.

Moim zdaniem nie powinno się tego negatywnie interpretować, tylko traktować to jako żart :slight_smile:

Jestem tego samego zdania.

Zresztą od kiedy reklamy mowią prawdę ?

Zawsze ubarwiają sytuację.

Dokładnie sie z tobą zgadzam, ta reklama jest nie tylko przeciwko polakom, ale tez niemocą !!

I mianuj siebie Wielkim Mścicielem :mrgreen:

A jak sie to rozniesie - do żadnego domu nie wejdziesz :mrgreen:

Bo sam sobie wystawiłeś świadectwo :stuck_out_tongue:

Z żądzy odwetu - sposobu myślenia, którego echa widać również w tym temacie :frowning:

http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=6155

Moim zdaniem Niemcy sami sie osmieszyli :stuck_out_tongue:

I bardzo ubawila mnie ta Reklama :P:P

Kto moze byc na tyle glupi zeby dac sobie ukrasc spodnie ?

Niemiec 8)

Pozdrawiam.

A powiedzcie mi która reklama jest mądra 8)

Cały ten biznes kręci się na robieniom ludziom wody z mózgu i wciskaniu im ciemnoty że bez ich towaru wręcz nie można się obejść…

Więc o czym tu rozmawiać ??

Reklama zdjęta, sprawa załatwiona, a wy dalej bijecie pianę :stuck_out_tongue:

Zdarza się, że człowiek znajduję dziwnie rysujący się kawałek połyskującego kamyka… i zaraz myśli - czy może to aby nie znalazł przypadkiem coś cennego… i szybko powodowany emocjami osądza - To musi być diament… Lecz jedyny pewny sposób sprawdzenia to przeciągnąć nim po płycie granitowej… I wtedy to okazuje się ,że w ręku trzyma zamiast diamentu skamieniałe resztki odchodów dinozaura… Tym oto przykładem chciałem powiedzieć ,iż zawsze istnieje drugie dno każdej sprawy… coś jak drugi koniec kija… Otóż cały faux pas reklamy MM był celowy… Można to przecież łatwo wydedukować… Reklamę za takie pieniądze jakie jest w stanie wybulić MM nie obmyśla byle kto… Następnie projekt jest pokazywany zleceniodawcy który wcześniej bądz w trakcie poddaje swą wizję czy też formę… Może też zaakceptować to za co wyłożył kasę oddając się inwencji twórczej agencji reklamowej… Ale na końcu kiedy już wszyscy co ważniejsi oglądają film mają póżniej po premierze sporo czasu na sięgnięcie do swych tęgich głów i wyobrażenie sobię jak odbierze to pospólstwo… Konkluzja jest taka - Efekt reklamy był z góry wiadomy… A jeżeli nie miałbym racji to biorę kredyt i stawiam wszystko u bukmachera na swój potencjał intelektualny…

Milicja to ostatnie co napisałeś to już za bardzo trąci spiskową teorią dziejów.

Oni z góry wszystko wiedzieli i zrobili to celowo, mysleli że my się nie zorientujemy. Ale ja ich przejrzałem, mówię wam o tym a wy nic! Może też jesteście z nimi w zmowie?!”

Generalnie mam to samo zdanie co ty, ale nie przesadzajmy.

Nie wiem jak Milicji ale mnie od tego czy przeprosili, czy nie, bardziej chodzi o to jakie postawy reprezentuje cała masa Polaków.

“Nazywają mnie pijakiem, złodziejem i antysemitą? No w sumie racja bo nim jestem. To nawet, he he, zabawne że mnie tak nazywają! Tak śmiesznie to zrobili że obśmiałem się jak norka” :?

Ja tez nie zamierzam iść z tego powodu na Berlin, ale publiczne oświadczenie ze mi się to nie podoba to chyba jeszcze nie jest zbyt wielkie oszołomstwo czy nietolerancyjna postawa względem tych co mnie obrażają?

Niepowiesz przecież “to nic takiego…nie ma o czym mówić” jeśli ktoś przejedzie cię na pasach… zawróci i zrobi to jeszcze 3 razy z rzędu następnie w sądzie powie ,że sprawę można uznać za niebyłą bo ci kwiaty do szpitala kurierem wysłał… A poza tym to nawet do bukieciku karteczkę dołączył z dedykacją - “Nie gniewaj się… wyszło jak wyszło… cóż poradzić…”

PS - O spisku całego świata zdaje się była już niejednokrotnie mowa w rozgłośni “jedynie słusznego i wolnego” radia M… więc nie chciałbym przypisywać sobie do tak twórczej teorii praw autorskich…

Przeczytaj jeszcz raz cały ten akapit bo mi on brzmi jak niedokończony. “Niepowiem co?” jeśli on mi zrobi tak jak napisałeś?

Mam wrażenie że to teoria starsza niż jakiekolwiek radio. Nie wiem nawet czy nie starsza niż rzeczona M. z nazwy tego radia. A w każdym razie na pewno jest to teoria szerzej znana niż tego radia zasięg.

Generalnie z teorią, że całym złem tego swiata, a napewno tego kraju są Żydzi, masoni, cykliści i Radio M. też się nie zgadzam. Kilka staruszek z różańcami i ich guru nigdy nie będą mieli takiej siły przebicia jaką przypisują im ci którym to radio nie pasuje. A reszta, z całego emitowanego programu znająca tylko “trzy słowa do ojca prowadzącego” tylko małpuje i nabija się nawet nie wiedząc do końca z czego ma taki ubaw.

TaOs - ja też tak czasem mam, połączone jeszcze z mrowieniem w okolicach śledziony. Nie przejmuj się, to raczej nic groźnego.

Wiecie co, nie raz jak czytam to forum to lepiej się smieję niż czytając joemonstera