Media Player 10.0 - da się odinstalować?

Post nr 1: mam kłopot zainstalowalem MP10 i mam jakies rumunskie napisy

nie da sie tego chyba zmienic czy da sie przywrocic MP9.0 ?

Post nr 2:

nikt nie wie widze


Nie popganiaj i nie pisz jednego

posta po drugim

Asterisk

yyy… jakby Ci to powiedziec… :smiley:

Jest taka funkcja szukaj, i w sekunde mozesz znalezc cos na ten temat, np:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ight=wmp10

Własnie nasuneło mi się to samo pytanie ,opisane sposoby nic nie dają, a może ktoś próbował 10 nadpisać 9 i co z tego wyszło.

Wkurzyło mnie to i w nerwach sformatowalem. Od nowa zainstalowałem 9. I z głowy, ale jest za to kupa innej roboty

Trzeba wypróbować tą metode:

http://www.mblog.com/slipknot9tech/065800.html

normalnie wchodzisz w dodaj/usun programy usuwasz to przywroci ci wmp do poprzedniej wersji pozniej usuwasz wszysatko z katalogu wmp i instalujesz 9 :] ja tak zrobilem :]

Nie wiem jak Ci się udało ale miałeś farta, przleciałem chyba dzisiaj ileś forum i problem był nie rozwiązany i wpadłem na ten link - choć jeszcze nie sprawdzałem.

Dzisiaj na jednym z komputerów z systemem XP Home z SP1 i WMP 9 PL instalowałem WMP 10 wersja angielska, pełna wersja o numerze 10.00.00.3646 zrobiłem to tak:

  1. Utworzyłem punkt przywracania systemu.

2 Plik WMP10 nierozpakowany umieszony w głównym katalogu XP, zacząłem instalacje, przebiegła bez problemu,ustawienia i po restarcie kompa w dodaj usuń pojawiły się dwie pozycje:

  • Windows Media Format Runtime

  • Windows Media Player 10

Deinstalacja WMP10 wersja 10.00.00.3646

1 Dodaj usuń programy i pierwsze usuwamy opcją usuń Windows Media Player 10,restart kompa i usuwamy Windows Media Format Runtime, odptaszamy zgode na deinstalacje, restart kompa .

Zostaje przywrócona wersja WMP 9 PL.

Odpalamy WMP 9 PL i mamy zaproszenie do ustawienia WMP 9 PL i wszystko działa pięknie.

Robiłem to dwa razy bo nie wierzyłem i bez problemu wszystko poszło widać że ta wersja jest dopracowana.

Jedyny mankament to kasuje się skrót na pulpicie.