Media Player Classic samoistnie zmniejsza okno odtwarzania

Witam. Podczas oglądania w Media Player Classic po jakiś kilkunastu minutach program z pełnego okna sam zmniejsza okienko oglądania. Nie wiem jaka jest przyczyna. Po zrobieniu full screena za kilkanaście minut sytuacja się powtarza. Nie mogę rozwiązać problemu.

Pewnie u Ciebie jest to czym innym spowodowane, ale ostatnio u kolegi występował podobny problem podczas grania w obojętnie jaką grę - po kilku min automatyczna minimalizacja. Okazało się, że winien był proces ouc.exe od automatycznych aktualizacji Play Online.

Mam znaleźć i wyłączyć ten proces ? Akurat tak się składa że zainstalowany jest modem z Playa…

Odpalasz menedżer zadań (SHIFT + CTRL + ESC), zakładka “Procesy” i wyłączasz go. Jak to pomoże, możesz również wyłączyć startowanie tej usługi --> w wierszu polecenia (WINDOWS + R) wpisujesz msconfig i zatwierdzasz enterem, przechodzisz do usług, ukrywasz checkboksem usługi Microsoftu, szukasz czegoś w stylu “Play Online Live Update - ouc.exe”, wyłączasz usługę, zatwierdzasz zmiany i restarujesz kompa

Dzięki działa :slight_smile: