Media player11/ nie prawidlowy format pliku mp3

wiekszość mp3 jest odrzucana przed media playera, z informacja że jest to nie prawidły format pliku mp3, na vinampie ida one normalnie, lub tylko do połowy a potem automatycznie same się stopuja. Na starym komputerze wszystko szło normalnie i nie bylo problemów. Kodeki poinstalowalam takie jak na starym…

Zalezy mi na media playerze, ponieważ ma lepsze wizualizacjie, i mozna nim sterowac z klawiaturki bezprzewodowej, czy ktos pomógł by mi rozwiązać ten pro0blem ??

z gory dziekuje.

A jak sie ma to ze starszymi wersjami WMP

jakie to kodeki (odinstalowac wszystkie i najlepiej jeden dobry np ffdshow)

:x

jak wolisz

a ja myslalem ze mp3 sa do słuchania i umilania pracy

ffdshow… najaktualniesze kodeki…

pozatym, wmp, rowniez jest najnowszej wersji, mam orginalny system, wiec nie ma z tym problemu…

poszukaj Xp codec pack najnowszej wersji. To jest kodek do Windws Media PLayaer więc powinno być looz. Sam z niego korzystam i jest spokój. Chyba, że masz Viste…

Złączono Posta : 11.09.2007 (Wto) 14:58

jak to nie pomoże, albo amsz Viste to kolega mówił mi, że żeby móc odtwarzać i nagrywać MP3 musisz mieć taką bibliotekke w Windzie. jak masz XP to se ściągnij SP2. W Service packu powinna być ta biblioteka chyba xD

Złączono Posta : 11.09.2007 (Wto) 14:58

a jak Viste to nie wiem… spróbuj na necie poszukać, albo czekaj do SP1 dla Visty