Media-Tech Le Mans Racing mt174

Witam.

Mam problemy z zainstalowaniem koerownicy z wibraciami- model jak w temacie.Posiadam WinXp bez sp1 ale u znajomych na sp1 też nie działała. Raz tylko u kolegi pokazała się w “kontrolerach gier”. Kierownica ma wyjście pod usb.Używałem sterowników z załączonej płyty i z oficialnej strony. Gniazdo USB jest jak najbardziej sprawne.

Hmm…mam ten sam model i nie miałem żadnych problemów. :?

Moim zdaniem masz dwa wyjścia

  1. Nie wiem jaką masz płytę główną (głównie chipset) i czy masz zainstalowane drivery do niej (np. Via 4 in 1 dla płyt z chipsetem VIA). Jesli nie, to zainstaluj je, potem usuń wszystkie pozostałości po sterownikach i zainstaluj ponownie.

  2. Ewentualnie zareklamuj kierownicę, może wina leży po jej stronie.

To napewno nic związanego z płytą. Testowało ją już dwuch moich kumpli. A co do gwarancji to juz jej nie mam bo ten drugi kolega rozkręcał ją.

Coś mi sie wydaje, że może kabel usb jest uszkodzony.

Mam prośbę. M u głbyś mi opisać krok po kroku jak instalowałeś i co się działo z kierownicą (np. kiedy się kontrolka zapalała itp).

PS

Jak oceniasz tą kierownicę.

No to sprawdź - skoro i tak po gwarancji

Hmm… jak instalowałem ?? Po prostu - podpiąłem kierownicę do kompa, zrobiłem restart i zainstalowałem stery dostarczone z kierownicą. I tyle, działało. Niestety, nie powiem ci nic o kontrolkach na kierownicy, bo po prostu nie zwracałem na to uwagi.

Co do oceny kierownicy, to całkiem pozytywnie. Ale nie mam punktu odniesienia, bo to moja pierwsza kierownica.

Witam.

Rozebrałem, sprawdziłem. Kabel jest uszkodzony.

Dzięki za pomoc.

Proponuje temat usunąc.