Mediaplayer sie zcina


(Bambosz107) #1

Podczas odtwarzania muzyki po chwili piosenka zaczyna się zcinać i leci jakby w spowolnieniu. Gdy rusze myszką wszystko wraca na kilka sekund do normy, potem znow sie tak dzieje.


(Joni987) #2

Może to przez jakieś wadliwe kodeki? W jakim formacie zacina Ci się ta muzyka, i jakim odtwarzaczem ją odtwarzasz, bo niewiem czy mediaplayer to windows media player i jeżeli już to w której wersji? Problem się pojawił tak nagle, czy instalowałeś coś itp. Opisz przyczynę którą uważasz za możliwe źródło problemu.

Próbowałeś standardowej reinstalacji sterowników, z czyszczeniem rejestru po drodze (po odinstalowaniu sterowników od karty dźwiękowej, przed instalacją sterowników od karty dźwiękowej, ew. instalacji starszych/ nowszych sterowników? Próbowałeś również odtwarzać muzykę za pomocą alternatywnych odtwarzaczy?


(Bambosz107) #3

Aleś sie rozpisał :stuck_out_tongue: W ALSong-u wszystko jest ok, muza w formacie mp3, nic nie instaowałem, to nie wina kodeków, sterow tez nie. Chodzi o WMP 11. O dziwo teraz odtwarza normalnie... Zobacze czy problem powróci.