Medion md 95750 zmiana windowsa

Witam!

Mam nawigacje Medion md95750 i zainstalowany na nim wince 4.2.

Mam w związku z tym parę pytań.

Czy mogę zmienić Windowsa na nim?? Na wince 5 albo mobile 5 lub 6??

Jeśli mogę to gdzie mogę kupić legalnego Windowsa??

Jeśli kupie i zainstaluje to trzeba później jakieś sterowniki dogrywać??

Nie możesz zaktualizować windowsa , ten windows nie posiada mozliwości aktualizacji

chodzi o zakup nowego i wgrania go od początku

zapytaj producenta tylko on może Ci sprzedać nowy system.Wątpię jednak aby Medion przygotowywał nowe rom-y dla swoich urządzeń.Sam mam Mio p550m i nie mam możliwości LEGALNEJ zmiany systemu:-))

ALE NIELEGALNA JEST??:stuck_out_tongue: No to szkoda do win 4.2 troche mnie wkurza

Jaki system nielegalny masz do tego mediona?? urzadzenia nawigacyjne czy pda na systemach win ce 4.2 czy win ce 5 nie mogą zostać zaktualizowane gdyż ich systemy są integralna ich część , zwłaszcza te 2 systemy to podstawowe nieaktualizowane systemy tenich urządzeń i w zasadzie są to nienaruszalne romy/systemy tych urządzeń , jeżeli masz jakieś inne informacje to daj linka do nich , inna sprawa odnośi się do systemów windows mobile 5 i 6 w ich przypadku w 50% jest możliwa aktualizacja systemu do nowszego a odbywa się to na zasadzie udostepnienia aktualizacji przez producenta danego urządzenia , czasem istnieją inne sposoby ale nie dotyczy to win ce 4.2 i 5 . A pozatym windows mobile 5, 6 , 6.1 w wersji professional wymagają minimum 128mb pamięci i procesora 366Mhz z tym że windows mobile 6,1 do stabilnej/zadawaljącej pracy wymaga 192Mb pamięci i procesora 500Mhz .

dzięki za wypowiedź