Mega problem jak sie tego pozbyc

(Lukaszm Zdw) #1

siemka mam problemik nie wiem jak sie to utworzylo i jak sie tego pozbyc :frowning: moze ktos bedzie umial zaradzic wstawiam zrzut ekranu http://img36.echo.cx/my.php?image=12hh.jpg

(fiesta) #2

Wygl膮da to na jaki艣 wirtualny nap臋d, Nie istalowa艂e艣 jakiej aplikacji w stylu Clone CD , Alcohol czy Demon Tools??

(system) #3

Mnie to wygl膮da na niepod艂膮czone urz膮dzenie zawieraj膮ce jak膮艣 kart臋 pami臋ci, np. aparat cyfrowy, Pen Drive, itp. Po od艂膮czeniu takowych urz膮dze艅 ta litera dysku powinna znika膰, ale w Twoim przypadku pozosta艂a. Nie wiem dlaczego...

(Damian) #4

Tylko, 偶e kolega m贸wi, i偶 nie wie jak to si臋 utworzy艂a, a gdyby by艂 to faktycznie jaki艣 aparat b膮d藕 pen drive, to raczej by wiedzia艂 po czym to jest.

lukaszm wejd藕 w Panel Sterowania>>>System>>>Sprz臋t>>>Menad偶er urz膮dze艅 i tutaj szukaj tego "dysku". We w艂a艣ciwo艣ciac, b臋dziesz m贸g艂 go wy艂膮czy膰.

(Rafi) #5

Mi si臋 zdaje 偶e zainstalowa艂e艣 jakie艣 sterowniki np. do aparau cyfrowego albo skanera a te u偶膮rzenie nie jest pod艂膮czone.Poszukaj w "Panel Sterowania/Dodaj lub usu艅 programy" jaki艣 plik kt贸ry m贸g艂by by膰 sterownikiem a ty nic o tym pliku nie wiesz i odinstaluj go.

(Lukaszm Zdw) #6

powiem tak pracowalem na alkoholu bo robilem obraz plyty

skaner ani aparat nie wchodzi w gre

(fiesta) #7

to sprawd藕 czy program nie utworzy艂 wirtualnego nap臋du i ewentualnie w tym programie go wy艂膮cz.

(Lukaszm Zdw) #8

pozbylem sie tego wystarczyl restart i cos tam pogrzebalem jeszcze pozdro thx za pomoc