Mega problem jak sie tego pozbyc

siemka mam problemik nie wiem jak sie to utworzylo i jak sie tego pozbyc :frowning: moze ktos bedzie umial zaradzic wstawiam zrzut ekranu http://img36.echo.cx/my.php?image=12hh.jpg

Wygląda to na jakiś wirtualny napęd, Nie istalowałeś jakiej aplikacji w stylu Clone CD , Alcohol czy Demon Tools??

Mnie to wygląda na niepodłączone urządzenie zawierające jakąś kartę pamięci, np. aparat cyfrowy, Pen Drive, itp. Po odłączeniu takowych urządzeń ta litera dysku powinna znikać, ale w Twoim przypadku pozostała. Nie wiem dlaczego…

Tylko, że kolega mówi, iż nie wie jak to się utworzyła, a gdyby był to faktycznie jakiś aparat bądź pen drive, to raczej by wiedział po czym to jest.

lukaszm wejdź w Panel Sterowania>>>System>>>Sprzęt>>>Menadżer urządzeń i tutaj szukaj tego “dysku”. We właściwościac, będziesz mógł go wyłączyć.

Mi się zdaje że zainstalowałeś jakieś sterowniki np. do aparau cyfrowego albo skanera a te użąrzenie nie jest podłączone.Poszukaj w “Panel Sterowania/Dodaj lub usuń programy” jakiś plik który mógłby być sterownikiem a ty nic o tym pliku nie wiesz i odinstaluj go.

powiem tak pracowalem na alkoholu bo robilem obraz plyty

skaner ani aparat nie wchodzi w gre

to sprawdź czy program nie utworzył wirtualnego napędu i ewentualnie w tym programie go wyłącz.

pozbylem sie tego wystarczyl restart i cos tam pogrzebalem jeszcze pozdro thx za pomoc