[megaupload/rapidshare] Najlepsze tapety z sieci!

Jeszcze problemy są, bo kilka paczek wyszło tak:

File: Wallpapers_1600x1200_par2_files162.rar

DownloadLink: Error_on_getting_the_links./Fehler_beim_Auslesen_der_Links.

DeleteLink: The_file_may_be_forbidden_to_be_shared./Evtl._darf_die_Datei_nicht_verteilt_werden.

File-Size: 63,99 Mb

Uploaded: 2006-11-23, 12:14:33

----------------------------------------------------------------------------------------------

Złączono Posta : 23.11.2006 (Czw) 17:41

Tutaj…

to powie mi ktoś w końcu jak mogę pobrać te tapety, bo nie mam pojęcia jak ???

MegaUpload.com

a) Otwórz dany link w nowym oknie, przepisz tekst z obrazka z boku do okienka obok

b) Poczekaj 45 sekund, aż załaduje się guzik z linkiem do pliku,

c) Kliknij na ‘Click here to download’ obok loga,

d) Pobieranie rozpocznie się automatycznie.

e) Zalecam stosowanie menadżerów pobierania (w tym przypadku link z wystarczy przeciągnąć do okna programu).

Info 1: Napis “Unfortunately, the link you have clicked is not available.” oznacza, że dany plik został usunięty z serwera i tym samym link jest już nieaktualny.

Info 2: Napis “All download slots (1500) assigned to your country (Poland) are in use.” oznacza, że w danej chwili pliki pobiera zbyt wiele osób. Spróbuj później (najlepiej po 22) lub użyj programu Hide IP (czytaj Info 1 przy RapidShare.de).

Info 3: Jeśli chcesz użyć menadżera pobierania plików takiego jak FlashGet, przeciągnij po prostu link do jego okna.

Chociaż wygodniejszym sposobem jest pobranie tego programu:

MegaManager (którego naprawdę polecam) lub toolbara.

Tutaj możesz się zarejestrować by czekać tylko 25 sekund na pobranie i muc samemu wysyłać pliki i dzielić się nimi ze znajomymi: http://www.megaupload.com/signup/pl/

PS: dodatkowe dwa mirory ;] Look up.

dzięki FXJ tapety są super :slight_smile:

FXJ chodzi mi o to, żeby tapety na 1280x1024 były na RapidShare.

Już niedługo :slight_smile:

http://rapidshare.com/users/E2223Y

Wallpapers_1024x768_part2_files359

Wallpapers_1024x768_part3_files319

FXJ będą jakieś nowe paczki?

Mogę wystawić jeszcze: “niestandardowe” 73,9 MB, 245MB, 245 plików. Mam jeszcze starą moim zdaniem i już nudną paczkę w 1024 i 800 i jeszcze z 90MB tapetek z National Geographic Photos.

No no bravo tapetki naprawde ładne ;] Już jedna powędrowała na mój pulpit. ;]

te z National Geographic Photos to na 100% musisz dodać :stuck_out_tongue:

no jak FXJ możesz to je wstaw ale ja poproszę na MU :smiley:

Wallpapers: 1024x768, part: 4, files: 329, size: 59.57MB, from: FxJ

Wallpapers: 1024x768, part: 5, files: 246, size: 45.05MB, from: FxJ

mozesz dac te dwie na rapidshare ?

ja też się pod tym podpisuję Mu jest lepsze :slight_smile:

wypasik normalnie!

Dzieki , napewno se coś wybiore

ps :

fajnie , że tapetki są na rapidshare ;D

Powolutku pomalutku mam upload tylko 16KB i PC z którego korzysta jeszcze 3 osoby – koszmar ;]

Postaram się wszystko wystawić na MU i RS , ale to mi trochę zajmie :smiley:

PS: jeśli wiecie gdzie mogę jeszcze umieścić swoje taperki: fora, strony itp. to dajcie mi znać na PW. To przynajmniej więcej osób będzie do nich miało dostęp, a ja dostanę kilka punktów, ale każdy może przynajmniej samemu wybrać z jakiej witryny chce pobierać, jakie paczki oraz w jakich rozmiarach a to jest dla wielu osób ważne, bo w większości wszyscy walą to co mają i we wszystkich rozdzielczościach. :wink:

Dlatego proszę o kontakt na PW które chcą mi pomóc w rozprowadzaniu linków.