Menadżer pobierania plików

Witam.Potrzebuje jakiegoś menadżera do pobierania plików do IE,który zastąpi tą orginalną pobieraczke.Jednym słowem jest ona do niczego nie ma funkcji wznawiania itd.Zazwyczaj używam Opery więc nie potrzebuje takich wynalazków ale tym razem mam coś do pobrania na megaupload a ich tooblar umożliwiający pobieranie nawet jak limit połączeń z danego kraju jest wykorzystany współpracuje tylko z IE :x

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=20

Osobiście proponuje: Download Accelerator Plus :slight_smile:

Tak tylko czy ten program całkowicie zastąpi ten orgilnalny menadzer pobierania bo przy pobiernaniu? na megaupload jak pobieram nie dostaje ,żadnego linka,żeby kopiować czy cokolwiek jak trzeba robić przy flashget to się włancza automatycznie.

Polecam Internet Download Manager. W odróżnieniu od DAP’a nie pokazuje żadnych reklam, ofert, statystyk i innych śmieci.

Polecam bardzo dobry program LeechGet 2006 v2.0.On wznawia pobieranie .Wystarzcy zatrzymac pobieranie w dowolnym momencie i przy nastepnym uruchomieniu systemu będzie mozna normalnie wznowić kontynuacje pobierania pliku. Stosuje ten program ,jak chcę ściagnąć jakis wiekszy plik,np. powyżej 30Mb.Jak chcę pobrac mniejsze,normalne pliki ,to wówczas Pobieracz 'Opery" świetnie sobie z tym radzi. A do IE to faktycznie trzeba cos dodatkowego sprowadzić .I do tego celu dobrze sie nadaje właśnie Leech. Ale wybór należy do Ciebie. Leech łatwo sie integruje z IE. Jest to tylko kwestia odpowiednich ustawień.Jest to wersja freeware.

Oto adres pod ktorym mozna program pobrać.

http://www.leechget.net/en/

Chciałbym jeszcze zaznaczyc ,że program jest w jezyku polskim,trzeba go tylko ustawic. Dla mnie na dzień dzisiejszy to jest najlepsze rozwiazanie w tym temacie : Menadżer Opery oraz LeechGet w ramach IE.Pobieracz IE jest naprawdę słaby i lepiej na razie o nim zapomnieć .Chyba,że to uleglo zmianie w najnowszej wersji IE . Ja na razie nie mam zamiaru nowszej wersi instalować,bo cały czas siedze w Operze.Pozdrawiam.

Tez jestem za Download Accelerator Plus uzywalem go i naprawde robil robote w sposob bardzo dobry. Na drugim miejscu jest flashget tez dobry.

Natomiast co do megaupload wystarczy ze znajdziesz w katalogu opery plik opera6.ini otwierasz go za pomoca notatnika i wpisujesz taka fraze:

[iSP]

ID=MEGAUPLOAD 1.0

ja to wpisalem na samym koncu. I dziala, testowalem na operausb 9.10

Dość ciekawą alternatywą dla w/w może być Orbit Downloader 1.5.2

Pozdrawiam

Download Express po polsku i za free

http://www.metaproducts.com/mp/MetaProd … xpress.htm

Jak najbardziej polecam ten program , muszę przyznać , że o wiele lepszy od DAP’a.

Ja używam NetTransport i jestem zadowolony szczególnie z pobierania plików z Megaupload :slight_smile:

a ja polecam Internet Download Manager jest szybki

po instalacji automatycznie pobiera spolszczenie

Można przeczytac o nim tutaj przeczytać

DAP

Niby są opcje wznawiania ale jak ja zawsze coś ściągałem menadżerem pobierania plików i coś zatrzymywałem i wznawiałem to zawsze niemogłem potem otworzyć tego pliku bo sie pokazywały jakieś błędy

FlashGet, GetRight, ReGet

znajdziesz na google