Menadzer ściagania plikow a RAPIDSHARE

(Badzik Mistrz) #1

witam. czy jest mozliwość ściągania plików z RAPIDSHARE za pomocą jakiegokolwiek menadżera pobierania plikow ??? (w chwili obecnej mam GetRight).

(aju) #2

Gdy wykupisz konto premium to oczywiście. Na koncie darmowym, czyli takim z którego obecnie korzystasz menedżery pobierania są wyłączone i nie ma możliwości ich użycia

(masterkomp) #3

Można korzystać. Wystarczy tylko ustawić dzielenie plików na 1 część. Nie wiem jak w innych menadżerach, ale we FlashGet działa :slight_smile:

(Adamawa13) #4

To powiedz jak to zrobiłeś :>

(system) #5

Swego czasu było to możliwe, przed wprowadzeniem "blokady" w postaci kodów liczbowych.

Dlatego także jestem ciekawy tego co napisał masterkomp. Sam posiadam konto premium, ale ciekawośc mnie zżera :wink:

(Ferdek80) #6

Jest taki nawet wpisuyje za ciebie hasła jak znajdę nazwę to ci podam

(masterkomp) #7

Używam rozszerzenia FlashGot do Firefoxa. Gdy klikniesz download na stronie Rapidshare to otwiera się automatycznie okienko FlashGeta i wybierasz ilość części.

8c5772f71ad74b16m.png

(Adamawa13) #8

No w FireFoxie to wiadomo, a wiesz jak przez IE lub Operę? To jest zagadka ;]

(masterkomp) #9

kumar1 pytał ogólnie czy da się korzystać z menadżerów pobierania plików w przypadku Rapidshare. Nie próbowałem w IE i Operze, bo nie korzystam z tych przeglądarek, ale zagadka jest do rozwiązania :wink:

(Grzegorzte) #10

Spróbuj TEGO.

(Badzik Mistrz) #11

grzeste

co trzeba zrobic zeby sciagac plik ?? dodalem link w programie ale nic nie sciaga ;/

(Ford Fokus) #12

Kliknij zieloną strzałkę.

(Adamawa13) #13

grzeste - no fajny motyw, ale no jednak............... dobra, to ja lepiej przestane kombinować i co przez Rapidshare.de będe ściągał odpalając FF :stuck_out_tongue:

(Badzik Mistrz) #14

ciagle cos pisze ze "oczekuje" i nic nie sciaga ;//