Menadżerze urządzeń mam jeden sprzet nie znany

Po wlaczeniu komputera wyskakuje ze znaleziono nowy sprzet mimo ze nic nie podlaczam i kreator z 3 pozycjami do wyboru i ja go anuluje i kiedys przez to mi znikl jeden dysk wymienny dzisiaj nic nie zniklo ale co to jest, jak sprawdzic czy wszystkie czytniki dzialaja jak nie mam takich kart i co robic jak wyskoczy ten kreator?

SETi , wejdź w menedżer urządzeń i zobacz, czy tam nie masz tych pozycji.

W menu start->uruchom->wpisz devmgmt.msc

Tam, w menedżerze urządzeń, możesz wyłączyć niedziałające/niepotrzebne urządzenia.

Inne wyjście to zainstalować sterowniki do tego urządzenia, ale to już musisz napisać dokładny model posiadanego czytnika (jak jest to laptop, to podaje jego model).

a jak wejsc w medzer urzadzen?

:?:

Ech…

SETi , wejdź w Start, potem klik na Uruchom…, wpisz tam devmgmt.msc i OK.

zrobiłem tak i co? jakies dwa nie znane urzadzenia, nie wiem co mam dalej robić?

PPM (Prawy Przycisk Myszy) i klikasz “Wyłącz”

ale dlaczego ja mam to wyłączać? ja chce zeby to działało!!

SETi , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

SETi , wytłumacz jeszcze raz, o co chodzi, bo już się pogubiłam trochę.

jak chcesz mieć pewność że działa to musisz każdy sprawdzić kartą.

ale skoro piszesz że nie masz takich kart to możesz te urządzenia wyłączyć

Kolejna możliwością jest to że jak wejdziesz w menadżera urządzeń to PPM i “Aktualizuj sterownik” (z płytki do płyty głównej) albo podaj model płyty głównej to znajdziemy jej nowe stery

Jak włączyłem komputer to wyskoczyło mi ze znaleziono nowy sprzet i kreator i ja go anulowałem i znikl mi jeden dysk wymienny ktory odpowiada za czytnik kart pamieci, dzis znowu to samo tylko nic nie zniklo a w m.urządz. pisze jeden sprzet nie znany. Co zrobić?

ja tak mysle ze jak w sadze karte pamieci w ktorys czytnik ktory znikl to poprostu wyskoczy ikonka i juz- czyz tak? :?:

SETi , masz zainstalowane jakieś sterowniki do tego czytnika, jesli są takie??

:o

jak wsadzisz kartę to w “Mój komputer” będziesz miał “dysk wymienny”

Jeśli nie będzie do niej sterownika to to poprosi o jego znalezienie

pewnie tak, od nowosci bylo robione w sklepie jak kupowałem to za mnie zrobili

i co dalej jak go znajdzie?